PDA

View Full Version : سوال: ارسال اطلاعات بین صفحات asp.net

Watoovatoo
شنبه 02 خرداد 1388, 17:37 عصر
سلام
من روی پروژه ای کار میکنم که در آن صفحه ای برای معرفی عناوین مقالات موجود در بانک دارم.برای این کار به بانک وصل شده و از یک حلقه WHILEاستفاده کرده ام.که با این حلقه یک یک عنوان مقالات را در linkbuttonهایی که در همان حلقه تعریف کرده ام قرار داده ام.من میخواهم وقتی این صفحه به نمایش درآمد کاربر با کلیک بر روی مقاله مورد نظرش در صفحه ای دیگرمتن مقاله انتخابی خود را ببیند.و میخواهم برای انتقال شماره مقاله انتخاب شده از querystring استفاده کنم.اما نمیدانم چه موقع و در کجا و چگونه مقاله انتخاب شده را مشخص کنم تا شماره آن را به صفحه دیگر پاس دهم.به نظر اینکار باید پس از نمایش عناوین مقالات وانتخاب یکی از آنها توسط کاربر صورت گیرد.مشکل من اینجاست که در همین صفحه ای که به بانک برای گرفتن عناوین وصل می شوم.باید بعد از رویت این صفحه وانتخاب مقاله بررسی کنم کدام مقاله انتخاب شده اما چطوری نمیدانم تورو خدا کمک کنید. :اشتباه:

emad8159
شنبه 02 خرداد 1388, 21:28 عصر
سلام دوست عزیز
همان موقع که شما دارید اطلاعات مربوط به مقالات رو از بانک اطلاعاتی فراخوانی می کنید می بایست کد شناسه مقاله رو هم فراخوانی کنید و در یک HiddenField قرار بدهید و زمانی که کاربر بروی لینک شما کلیک می کند با استفاده از QueryString که مقدارش را از HiddenField می گیرد به مقاله مورد نظر هدایتش کنید .

مدیر وب سایت
Persian-eBuy (http://www.Persian-eBuy.com)

ali.akhbary
دوشنبه 04 خرداد 1388, 11:45 صبح
این مال خبره. تبدیلش کن به مقاله.

<asp:Repeater ID="newsRepeater" runat="server">
<ItemTemplate>
<a class="a" href="show.aspx?id=<%# Eval("id") %>">
<%#Eval("title")%></a>
</ItemTemplate>
</asp:Repeater>