ورود

View Full Version : eshkal dar enteghal bank dar VB

Roza_tsc
دوشنبه 05 بهمن 1383, 14:24 عصر
salam man daram yk barnamehye Anbar minevisam,in barname 2 ghesmat dare,,yk ghesmate in barname dar anbar nasb mishe,,ke etellate adadi shamele name kala va tedade on varede barname mishe, va ghesmate digare barname dar hesabdary nasb mishe ke bayad etelaate az anbar montaghel be in system beshe ta dar hesabdary mablagh har kala vared beshe.. hala man nemidonam chetory in etelaato az anbar be hesabdary montaghel konam,,yani dar haghighat nemidonam banke anbaro ke az tarighe CD ya disket be hesabdary montaghel kardam o chetori dar vb baz konam va be etellate ghablie hesabdary ezafe konam???!!!

Behrouz_Rad
دوشنبه 05 بهمن 1383, 19:24 عصر
دفعه ی بعد لطفا فارسی بنویسید نه فینگیلیش.
در ارتباطات دو برنامه ی مجزا، بانک شما باید از نوع SQL Server باشد.
با پرووایدر SQLOLEDB، به دیتابیس موجود بر روی کامپیوتر سرور وصل بشید و با یک دستور ساده INSERT، رکوردها را در بانک دیگه کپی کنید.
استفاده از Stored Procedure توصیه میشه.
موفق باشید.

Roza_tsc
دوشنبه 05 بهمن 1383, 20:41 عصر
ممنون از جوابت بهروز جان...اما سیستم ما شبکه نیست و دو کام÷یوتر بدون ارتباط شبکه با هم کار میکنند.. من بانکم SQL هست و از ADODC استفاده کردم...حالا باید چکار کنم؟؟؟؟

Behrouz_Rad
دوشنبه 05 بهمن 1383, 21:18 عصر
آی دی من در یاهو رو طبق درخواست برای شما فرستادم.
شما باید خیلی اصولی کار کنید...
موفق باشید.

hadi2345
چهارشنبه 07 بهمن 1383, 09:47 صبح
با سلام
شما که از adodc استفاده کرده اید باید هر رکورد رو تک تک از جدولی که برروی دیسکت داری بخوانی و بر روی جدول انبار یا هر جدولی که میخواهی addnew کنی. یعنی در حقیقت باید adodc رو یک بار به جدولی که در دیسکت داری وصل کنی و دفعة بعد به جدولی که توی database است .(البته میتونی از دو یا چند adodc هم استفاده کنی).روشی هم که دوست عزیزمان آقا بهروز گفته اند در vb.net به راحتی قابل پیاده سازی است.
ولی راههای دیگری هم وجود دارد..... :sunglass: