PDA

View Full Version : موضوع پروژه

mvasal
چهارشنبه 06 خرداد 1388, 13:58 عصر
با سلام
لطفا براي من چند موضوع پروژه ساده معرفي كنيد البته در حد افرادمبتدي

:خجالت:

bahar_engineer
چهارشنبه 06 خرداد 1388, 14:29 عصر
1. پازل عکس
2. نقاشی
3. یک گالری عکس فلش
4. یک برنامه شبیه به مدیا پلیر
5. یه بانک اطلاعاتی از اطلاعات دانشجوهای یک کلاس(نام، شماره دانشجویی، نمره ، واحد و ...)

اینهایی که گفتم شاید سخت به نظر برسه اما توی همه این عناوین از ساده می تونی کد بنویسی تا پیشرفته ... مثلاً می تونی یه فلش توی صفحه ات بذاری، (این یه کم جستجو داره توی همین انجمن می تونی خیلی در موردش پیدا کنی) بعد روی اون فلش عکس هاتو بذاری(یه پوشه داشته باشی که عکس توش باشه و یک picturebox بذاری روی فلشت و یه آرایه از تصاویر بسازی بعد توی رویداد کلیک باتن «بعدی» عکس picturebox رو عوض کنی)

:تشویق:

Reza_Yarahmadi
چهارشنبه 06 خرداد 1388, 16:21 عصر
اگه به بخش نمونه برنامه های کوچک و مفيد در سي شارپ (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=64210) ‏سر بزنی بد نیست

Unknownlive
چهارشنبه 06 خرداد 1388, 22:19 عصر
با سلام
لطفا براي من چند موضوع پروژه ساده معرفي كنيد البته در حد افرادمبتدي

:خجالت:
شما چقدر برنامه نویسی کردید تا یه چیز در همون اندازه گفته بشه ایا بانک اطلاعاتی کار کردید هرچند اطلاعاتی ندادید اما یک برنامه امور بانکی خیلی خوبه مثلا سود بانکی استفاده کنه چون شما از Struct,interface,class,property,metoth,function و خیلی چیزها می تونید استفاده کنید تا مفهوم انها را به سادگی بفهمید

mvasal
جمعه 08 خرداد 1388, 00:31 صبح
شما چقدر برنامه نویسی کردید تا یه چیز در همون اندازه گفته بشه ایا بانک اطلاعاتی کار کردید هرچند اطلاعاتی ندادید اما یک برنامه امور بانکی خیلی خوبه مثلا سود بانکی استفاده کنه چون شما از Struct,interface,class,property,metoth,function و خیلی چیزها می تونید استفاده کنید تا مفهوم انها را به سادگی بفهمید
با تشكر از شما
بايد بگم كه من پروژه كتابخانه و... همراه با استاد نوشتم و حالا براي پروژه پايان ترم موضوع مي خواهم

mojdeh6583
پنج شنبه 10 تیر 1389, 18:05 عصر
1. پازل عکس
می تونی یه فلش توی صفحه ات بذاری، بعد روی اون فلش عکس هاتو بذاری(یه پوشه داشته باشی که عکس توش باشه و یک picturebox بذاری روی فلشت و یه آرایه از تصاویر بسازی بعد توی رویداد کلیک باتن «بعدی» عکس picturebox رو عوض کنی)

:تشویق:

سوال من اینه که چه نیازی به فلش هست؟

asefy2008
پنج شنبه 10 تیر 1389, 18:51 عصر
سیستم های هوشمند تشخیص هویت بر اساس خصوصیات بیومتریک انسان
سیستم های بیومتریک از خصوصیات فیزیولوژیکی یا رفتاری هر شخص برای تشخیص هویت دقیق او استفاده می کنند. ویژگی های معمول مورد استفاده در این سیستم ها عبارتند از: چهره، اثر انگشت، صدا، نمودارهای حرارتی چهره، عنبیه، شبکیه، طرز راه رفتن، نقوش کف دست، هندسه دست و .... .
البته این رو بگم که خیلی مشکل هست.

mmd2009
پنج شنبه 10 تیر 1389, 19:58 عصر
با سلام

کار با دیتابیس رو انجام نده چون دیگه خیلی لوس شده بهتره بری یک کار بهتر انجام بدی!!!

البته اگر میخوای با دیتابیس کار کنی سعی کن شوه خیلی باکلاسی رو استفاده بکنی و از ساده نوشتن کدها حتی الامکان اجتناب کنی

به نظر من یک win media player طراحی کن :چشمک: