PDA

View Full Version : سوال: برای آموزش ASP.net چه راهی پیشنهاد میکنید؟

irandg
چهارشنبه 06 خرداد 1388, 17:59 عصر
سلام. من به دنبال روشی برای آموزش سریع (حداقل برای شروع) ASP.net هستم.
قبلاً با ASP کلاسیک کار کردم. یک کلاس SQL Server و C# Win هم رفتم ولی به دلیل مسائلی که برام پیش اومد (پیوستن به جمع متأهلین) فرصت نشد که با هیچ کدومشون کار عملی انجام بدم و الان هم خیلیش یادم رفته. میخوام به صورت عملی وارد قضیه بشم. پروژه هم دستم دارم که میتونم برای کمک به پیشرفت آموزشم اونو با .net پیاده کنم.
از طرفی بخاطر کار زیاد فرصت نمی کنم خودم بشینم و بخونم. یعنی فعلاً که در آغاز راهم چون درست نمی دونم چیکار باید بکنم سردرگم میشم...
خلاصه اینکه از دوستان راهنمایی میخوام.

آیا این کلاس هایی که توی سایت تبلیغ شده خوب هستند؟ کسی قبلاً تو این کلاسها شرکت کرده یا مدرسشو میشناسه؟ ممنون میشم بی طرف قضاوت کنید. متشکرم.

shahab_ksh
چهارشنبه 06 خرداد 1388, 18:02 عصر
اگه تا حدودی به زبان انگلیسی آشنایی دارید می تونید برای شروع سریع از فیلم های آموزشی که شرکتهای مختلف ارائه میدن استفاده کنید

salehbagheri
چهارشنبه 06 خرداد 1388, 22:24 عصر
اگه تا حدودی به زبان انگلیسی آشنایی دارید می تونید برای شروع سریع از فیلم های آموزشی که شرکتهای مختلف ارائه میدن استفاده کنید

زیاد هم لازم نیست بلد باشی! من که هیچی بلد نبودم میفهمیدم چی میگه! (منظورش رو میفهمیدم)

iman_22a
چهارشنبه 06 خرداد 1388, 22:39 عصر

تایید میشه .

اگر تهران هستین ، DVD های شرکت Total Training بنظرم خوب هستن . از Techno 2000 می تونین تهیه کنین .

peymannaji
پنج شنبه 07 خرداد 1388, 01:08 صبح
یک کتاب هم به زبان فارسی که جدیدا در این سایت قرار داده شده که در هاست خودم آپلود کردم اما در کل خودتون رو عادت بدید به مرجع های انگلیسی :

www.satriani.ir/Other/ASP.pdf (http://www.satriani.ir/Other/ASP.pdf)

adinochestva
پنج شنبه 07 خرداد 1388, 01:10 صبح
www.asp.net/LEARN/videos/