PDA

View Full Version : سوال: نحوه رسم گراف

payamsp
پنج شنبه 07 خرداد 1388, 13:54 عصر
من برای رسم گراف کتابخانه mxgraph رو دانلود کردم و برای اجرای اون روی لوکال از ومپ استفاده می کنم اما وقتی مثالی که تو خود بسته mxgraph وجود داره رو اجرا می کنم یک ارور توسط خود کتابخونه به صورت تصویری به جای تصویر گراف نمایش داده میشه .

لطفا دوستانی که با این کتابخونه کار کردن راهنمایی کنن یا اگر راه بهتری وجود داره بگن.

ممنون

narsic
جمعه 08 خرداد 1388, 23:00 عصر
با سلام
پیغام خطا رو بنویسید .
موفق باشید

enteraks13
جمعه 12 تیر 1388, 17:36 عصر
سلام منم مشکل دوستمون رو دارم می خوام مثال mxgraph را در ومپ اجرا کنم ولی ارور زیر رو نشان می ده به جای رسم گراف هم اجر در جق نشون می ده لطفا یکی جواب بده

Warning: imagettftext() [function.imagettftext (http://localhost/graph1/mxgraph/php/examples/function.imagettftext)<FONT color=#000000>]: Could not find/open font in D:\old\New Folder\phpalghorithm\graph1\mxgraph\php\src\canvas \mxGdCanvas.php on line 1056
‰PNG  IHDR,rئ@ JIDATxœيفغS”÷اٌ%(‚€¢"ˆ "ٹT5jbŒ5ضc<°Ll35M3iت^نز«ü»I3i:vRح°xˆ1ضsذXO‰ُ ,ٹ ˆ"9ٹ( ²½ذiZاًف‎=دîûuج0َ¹àحîآجwـn @ڈھّZdذ ƒ–´ب %@-2h گAK€ Zdذ ƒ–´ب %@-2h گAK€ Zdذ £wO¾yف§9R;جbأْ4ص`P=jةb±¬]هG?[›¶ْفï¼8‍م2h گAK€ Zdذ ƒ–´ب %@-2h گAK€ Zdذ ƒ–´ب %@-2h گAK€ Zdذ ƒ–´ب %@-2h گAK€ Zdôô6?çêپ‡ـn·ê 8œzجàذ• ئ¨كل§-Y,–ƒے.?q®زfص"آ‚Uoپ/ًك–,KU]³ف©/››8kr¬ê-0=؟né،چ» î·?xyٹê!07Z²X,–3صYû mضش„کpص[`V´ôHK[»فéڑœ4èح9#Uoپ)رزےظyنJqy£حھُو?o ZzـهٹF»S_·

enteraks13
شنبه 13 تیر 1388, 16:09 عصر
کسی بلد نیست با mxgraph کار کنه ؟