PDA

View Full Version : GridEX control

hamedMohammad
جمعه 08 خرداد 1388, 11:45 صبح
با سلام
من با GridEX control مشکل دارم که اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.

مشکل اینه که در فیلدهای متنی که همزمان متن شامل فارسی و لاتین باشد بهم ریختگی ایجاد

می کنه ؛ مثلا "خودرو BMW" در دیتاگرید بصورت "BMW خودرو" نشون میده!! یا با برخی از فونت

ها مشکل داره مثل Tahoma و متن فارسی را بصورت نامفهوم نشون میده مثل این ˜Ï ãÔÊÑí

با تشکر

Rezapcclick
جمعه 08 خرداد 1388, 12:05 عصر
با سلام
من با GridEX control مشکل دارم که اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.

مشکل اینه که در فیلدهای متنی که همزمان متن شامل فارسی و لاتین باشد بهم ریختگی ایجاد

می کنه ؛ مثلا "خودرو BMW" در دیتاگرید بصورت "BMW خودرو" نشون میده!! یا با برخی از فونت

ها مشکل داره مثل Tahoma و متن فارسی را بصورت نامفهوم نشون میده مثل این ˜Ï ãÔÊÑí

با تشکر

يا الله
سلام عرض كردم برادر
خوب مشكل شما فقط همينه.؟؟؟؟؟:خجالت:
اولا شما Regional and language بايد تنظيم به فارسي شده باشه يعني شما سي دي ويندوز را در داخل سي دي رام قرار بدهيد بعد به بخشRegional and language در Control Panel بريد كه در پنجره باز شده 2 دانه كمبو باكس وجود داره كه شما بايد اولي را فارسي و دومي را Iran انتخاب كنيد. بعد در تب Advanced بايد كمبو اولي فارسي تنظيم شده باشه.
با اين كار ها تنظيمات Ok ميشه.
وبا يه ريستارت همه چي حل مي شه.
و اما مشكل دوم كه نا مفهموم بودن فكر كنم باز به همين روشي كه گفتم بستگي داره اگر روش اول را انجام داديد اينم Ok مي شه.:بوس:
كاري نداري ديگه؟؟؟؟؟

hamedMohammad
یک شنبه 10 خرداد 1388, 00:37 صبح
يا الله
سلام عرض كردم برادر
اولا شما Regional and language بايد تنظيم به فارسي شده باشه يعني شما سي دي ويندوز را در داخل سي دي رام قرار بدهيد بعد به بخشRegional and language در Control Panel بريد كه در پنجره باز شده 2 دانه كمبو باكس وجود داره كه شما بايد اولي را فارسي و دومي را Iran انتخاب كنيد. بعد در تب Advanced بايد كمبو اولي فارسي تنظيم شده باشه.
با اين كار ها تنظيمات Ok ميشه.
وبا يه ريستارت همه چي حل مي شه.
و اما مشكل دوم كه نا مفهموم بودن فكر كنم باز به همين روشي كه گفتم بستگي داره اگر روش اول را انجام داديد اينم Ok مي شه.:بوس:
كاري نداري ديگه؟؟؟؟؟

با سلام
از پاسخ شما ممنونم ولی راه حل شما جواب مسئله نبود.
اگر چه منظور شما از درج عبارات زیر برای من سئواله؟!

كاري نداري ديگه؟؟؟؟؟