PDA

View Full Version : سوال: Per-Pixel-Alpha-Blend (گرافیک) در سی شارپ

Hamishebahar
جمعه 08 خرداد 1388, 19:40 عصر
سلام خسته نباشید.به عکس زیر نگاه کنید:

http://i41.tinypic.com/1125q12.jpg

این عکس نوشابه یک فرمه!حتماً به گرافیک و رنگ امیزیش هم دقت کردین.معمولاً برای اینجور گرافیک رنگ Alpha معمولاً از عکسهای Gif و PNG استفاده میکنند.میخواستم بدونم چطوری میشه تو سی شارپ یه همچین کاری کرد؟من یه پروژه از این دارم اگه خواستین میزارم.پروژه اینقدر پیچیده بود که من اصلاً سردر نیاوردم که چی به چیه از دوستان خواهش میکنم اگه میدونن لطفاً کمک کنن.البته از TransparencyKey فرم هم استفاده کردم ولی گرافیکش خیلی پایینه.

یه سوال دیگه هم اینکه Opacity فرم توی فرمهای Midi کار نمیکنه.مثلاً یه فرم توی MdiForm داریم Opacity فرم داخل کار نمیکنه.باید چیکار کنم؟:ناراحت:

Mahdi1001
جمعه 08 خرداد 1388, 19:46 عصر
اگه لطف کنید پروژه رو بزارید تا ببینیم .
یعنی خودت این کارو کردی فقط مشکلت کیفیتش ؟
واسه این سوالتم

یه سوال دیگه هم اینکه Opacity فرم توی فرمهای Midi کار نمیکنه.مثلاً یه فرم توی MdiForm داریم Opacity فرم داخل کار نمیکنه.باید چیکار کنم؟
تازه همین موضوع بررسی شد لطفا اول یه جستجو کنید بعد بپرسید !
تو همین چند روزه دنبالش بگردی پیدا میکنی.

Hamishebahar
جمعه 08 خرداد 1388, 20:15 عصر
خیلی ممنون.
نه پروژه کار من نیسیت اگه کار خودم بود که مشکلی نداشتم.خیلی پیچدیه شده پروژه دوتیکه ست.
دانلود:

http://rapidshare.com/files/238562155/PerPixel_src.rar.html

Mahdi1001
جمعه 08 خرداد 1388, 20:24 عصر
نه منظورم اینه که خودت تونستی یه همچین فرمی طراحی کنی یا از اولش بت بگم.

Hamishebahar
شنبه 09 خرداد 1388, 01:03 صبح

سلام ممنونم.نه من تاحالا همچین کاری نکردم ولی خیلی وقته که تو فکرشم(حدود یه سال:ناراحت:)ولی متاسفانه جواب محکمی از جایی نگرفتم.
خود دات نت تابعی،متدی نداره آخه از توش API استفاده کردن.با نت بود بهتر بود.بعد اینکه اون فرم دیگه نمیشه روش کنترل ساخت اصلاً معلوم نیست چی هست. فقط میخواهم اصولی این کار انجام بشه.ممنونم از شما.

Hamishebahar
شنبه 09 خرداد 1388, 12:34 عصر
سلام.
چی شد پس؟
کسی نیست جواب بده؟:گریه:

Hamishebahar
یک شنبه 10 خرداد 1388, 13:26 عصر

سلام.
مهدی جان انگار قرار بود توضیحی بدی چی شد؟
دوستان خواهشاً کمک کنین خیلی گیرم.:ناراحت: