PDA

View Full Version : مبتدی: تغییر در سورس فایلهای exe

Bandeye_khoda
دوشنبه 20 مرداد 1382, 20:40 عصر
سلام
من یه مشکل دارم اونم اینه که چطوری میونم سورس یه فای exe رو تغییر بدم مثلا یه فایلی که سورس اون به این صورته

Private Form_Load()
Msgbox "hi"
End Sub

رو به exe تبدیل کنیم و بعد یه برنامه ای بنویسیم که بره و این hi رو به bye تبدیل کنه ؟

از شما خواهش میکنم هرکی سورس چنین برنامه ای رو داشته با شه از من دریغ نکنه :(

vbworm
شنبه 26 تیر 1389, 02:01 صبح
چه كاريه خوب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :متعجب:

Hossis
شنبه 26 تیر 1389, 10:13 صبح
سورس رو که نمي‌شه بعد از کامپايل بدست آورد و تغيير داد اما در مثالي که زديد، مي تونيد اون مقداري که بايد تغيير کنه رو از رجيستري يا يک فايل يا هر جاي ديگه بدست بياوريد که برنامه ديگه بتونه اون رو تغيير بده
به عنوان مثال در برنامه اول مي نويسد

MsgBox (loadsetting('H_Key...","..."))
و در برنامه دوم،‌مقدار مورد نظر رو در رجيستري ذخيره مي‌کنيد:

savesetting("H_key...",textbox1.text)

vbworm
شنبه 26 تیر 1389, 11:53 صبح
البته سورس رو بعداز کامپایل هم میشه تغییر داد - اگه تابع String داشته باشع توش میشه با HexEditor تغییرش داد. ولی خوب سری که درد نمیکنه رو که دستمال نمیبندند.

devil_v9
یک شنبه 27 تیر 1389, 02:34 صبح
سلام دوست عزیز این کار عملی میشه . شما یک فایل اجرایی که مثلا" با ویبی 6 کامپایل شده رو اینجا بزار .

تا آموزش این کار + برنامه هاشو اینجا بزارم .:شیطان:

sina_saravi1
یک شنبه 27 تیر 1389, 02:40 صبح
سلام دوست عزیز این کار عملی میشه . شما یک فایل اجرایی که مثلا" با ویبی 6 کامپایل شده رو اینجا بزار .

تا آموزش این کار + برنامه هاشو اینجا بزارم .:شیطان:
سلام
لطفا این آموزش رو خودتون تو یه تاپیک جدید بزارید

ممنون میشم

LORD AELX
یک شنبه 27 تیر 1389, 02:45 صبح
دوستان، فکر نکنم ایشون منظورش این باشه که برنامه خودش رو کرک کنه! :متفکر:

دوست عزیز، این کار تو حوزه Reverse Engineering هستش که به Cracking هم معروفه. همانطور که اون دوست عزیزمون گفتند، اگه دقیقا همان کدی که ارایه کردید، تو برنامه استفاده شده بود که میشه با Hex Editor (مثل HxD یا Hex Editor موجود در دیباگری مثل OllyDBG) تغییرش داد. اما اگر فایل Pack شده باشد، باید Unpack بشه و بعد تغییرات رو اعمال کرد.

موفق باشید :قلب: