PDA

View Full Version : use case diagram,erd پروژه هتل(بخش رزرواسیون)

z_barnamenevis
شنبه 09 خرداد 1388, 13:36 عصر
سلام عرض می کنم خدمت دوستان
پروژه درس مهندسی نرم افزار من رزرواسیون هتل می باشد و به این صورت می باشد که مشتری از طریق سایت درخواست رزرو اتاقی را می دهد می خواستم در مورد تحلیل و رسم
use case diagram,erd لطف کنید و کمکم کنید

اکرم اقدم
سه شنبه 11 خرداد 1389, 23:22 عصر
سلام پروژه درس برنامه نویسی من هم رزرو اسیون هتل و دایره المعارف مشاهیر هستکسی میتونه کمکم کنه ؟ ممنون

whitehat
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 10:02 صبح
بله، اما اگه دنبال پروژه آماده هستید پست قفل میشه، برای شروع در مورد پروژه (مواردی که خودتان فکر می کنید) توضیح دهید و بنویسید چه آیتم هایی نیاز دارید.
این نوع سوالها درصورتیکه سوال کننده کمکی نکند یا به دنبال پروژه آماده باشد حذف خواهد شد

اکرم اقدم
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 13:22 عصر
بله، اما اگه دنبال پروژه آماده هستید پست قفل میشه، برای شروع در مورد پروژه (مواردی که خودتان فکر می کنید) توضیح دهید و بنویسید چه آیتم هایی نیاز دارید.
این نوع سوالها درصورتیکه سوال کننده کمکی نکند یا به دنبال پروژه آماده باشد حذف خواهد شد
من برای مشاهیر اسامی و چند مورد دیگر را در اکسس نوشته و به ویژوال استدیو انتقال دادم در این برنامه چون با اکسس هست نمیشه بیشتر از 256 کاراکتر نوشت دوما چه تنظیماتی باید انجام بدهم
برای هتل نمیدونم از کجا شروع کنم ؟ یه راهنمایی کلی برای نوع ایجاد میخام ممنون.

whitehat
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 17:26 عصر
سوال اکسس را در بخش اکسس بپرسید
در مورد هتل ابتدا سعی کنید سوالهایی از خود بپرسید
- چه اطلاعاتی از مشتری باید ذخیره شوند
- رزرو اتاق چگونه انجام می شود
- برای هر اتاق چه اقلامی مورد نیاز است
- و ....
بعد از اینکه نیازها را در آوردید باید به تحلیل و طراحی آن بپردازید. این اقلام را بنویسید تا در مورد آن بحث کنیم