PDA

View Full Version : سوال: سرچ کردن یک کلمه در RichTextBox

hackershz
شنبه 09 خرداد 1388, 17:11 عصر
با سلام وخسته نباشید به شما دوستان عزیز و گرامی

دوستان من یه برنامه دارم که که یه RichTextBox داره ویه دکمه ی go و یه تکست مخصوص آدرس دوستان وقتی روی دکمهی go کلیک میکنم سورس آدرسی که مضخص کردم میاد بالا اونجا حالا میخوام تو این سورس یه جستجو کنم تو وخط

<a title='Comments' onclick='s_comment(128154,2873001)' href='javascript:void(0)'>ظ†ط¸ط± ط´ظ…ط§ (<script language='javascript' type='text/javascript'>document.write(get_cc(2873001))</script>) </a>رو پیدا کنم و دو تا عبارت که با قرمز مضخص کردمو میخوام توی دو تا تکسی که توی برنامه هست
چاپ بشه
http://upload.iranblog.com/3/1243773402.gif

خوب یه بار دیگه مرور میکنم

وقتی روی دکمه go کلیک میشه سورس صفحه ی مشخص شده میاد بالا
حالا میخوام اولین کار بیاد خط
<a title='Comments' onclick='s_comment(128154,2873001)' href='javascript:void(0)'>ظ†ط¸ط± ط´ظ…ط§ (<script language='javascript' type='text/javascript'>document.write(get_cc(2873001))</script>) </a>
رو پیدا کنه بعد عبارت هایی که با رنگ قرمز شده رو به ترتیب توی تکست ها نمایش داده بشه

128154 این توی یه تکست
2873001 اینم توی یه تکست دیگ

لطفا راهنمایی کنید ممنونم

نکته : لطفا آدرس رو تغغیر ندید این چیزی که من میخوا فقط توی وبلاگ های پرشین بلاگ وجود داره لطفا اگه امکانش هست سورس بنده رو ویرایش کنید

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید به خدا کارم خیلی گیره و محتاج کمکتون هستم
پس اگه بلدید دریغ نکنید لطفا کلی توضیح ندید یه جوری توضیح بدید که بنده قضیه رو بفهمم مرسی اگه امکانش هست سورسمو ویرایش کنید

xxxxx_xxxxx
شنبه 09 خرداد 1388, 20:41 عصر
سلام،
معلومه پيشنهاد رو جدي نگرفتي. و الا كار با توابع mid و instr و len و val از مقدمات vb هستند.

s = InStr(1, RichTextBox1.text, "s_comment(")
Text1.text = Val(Mid(RichTextBox1.text, s + 10))
s = InStr(s, RichTextBox1.text, "s_comment(" & Text1.text & ",")
Text2.text = Val(Mid(RichTextBox1.text, s + 10 + Len(Text1.text) + 1))
موفق باشيد/