PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ایجاد پروژه جدید در ویژوال استدیو 2008

mohammad177
دوشنبه 11 خرداد 1388, 06:36 صبح
با عرض سلام
من در ویندز ویستا یک کاربر aministrator دارم و ویژوال استدیو 2008 نصب کردم. هر پروژه جدیدی می خواهم ایجاد کنم خطا می دهد. با خود کاربر administrator اصلی هم وارد شدم اما بی فایده بود.
Requested registry access in not allowed.
چندین بار این را حذف کرده و نصب کردم اما حل نشد.
چون لپ تاپ من فقط ویستا را پشتیبانی می کند نمی توانم هیچ ویندوز دیگری نصب کنم. خودم هم مایلم با ویستا کار کنم.
لطفا ً راهنمایی فرمایید.

mohammad177
شنبه 16 خرداد 1388, 19:50 عصر
جالب اینجا است که پروژه های از قبل ایجاد شده باز می شوند. لطفا ً یک پروژه vb و یک پروژه c# (خالی-blank) برای من قرار دهید. اگر راهی برای حل مشکل یافتید مرا بی اطلاع نگذارید.

mohsen_csharp
شنبه 16 خرداد 1388, 20:09 عصر
چون لپ تاپ من فقط ویستا را پشتیبانی می کند نمی توانم هیچ ویندوز دیگری نصب کنم.
لطفا برای اطلاع ما هم که شده بگید لپ تاپ شما چیه که فقط ویستا رو پشتیبانی می کنه؟

navid1n2000
شنبه 16 خرداد 1388, 20:12 عصر
فکر نکنم اینطور باشه
مگه میشه فقط ویندوزویستارو پشتیبانی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما مطمئنین ؟ :متعجب:

mohammad177
دوشنبه 18 خرداد 1388, 20:24 عصر
لپ تاپ SONY_VAIO_VGN-NR180E است. برای اطلاع باید بدانید که یک licence معتبر مایکروسافت ویستا نسخه خانگی روی این لپ تاپ بوده و سریال آن هم در زیر لپ تاپ موجود است اما فقط ویستا روی آن پشتیبانی شده و لینوکس و سایر ویندوزهای قبلی را پشتیبانی نمی کند.
البته یک راه حل در نظر دارم که هنوز عملی نکرده ام. مشکل این است که در مراحل نصب سایر سیستم عامل ها، هارد شناسایی نمی شود. در نظر دارم یک هارد usb خریده و روی آن نصب کنم. البته نمی دانم قطعات دیگر هم ناسازگاری داشته باشد یا نه و باید امتحان کرد. در ضمن به درایورهای مورد نیاز سایر سیستم ها هم نیاز هست و کلا ً خیلی دردسر دارد!!

چرا کسی پروژه خالی قرار نداد؟؟!!

adinochestva
دوشنبه 18 خرداد 1388, 20:28 عصر
uac را از کار بندازید

mohsen_csharp
دوشنبه 18 خرداد 1388, 21:16 عصر
دوست عزیز بنده هم لپ تاپ sony vaio دارم و الان هم vista اورجینال تو درایو C و xp هم تو درایو D نصب هست.یعنی دوال بوت کردمش. ولی بگم که نصبش خیلی دردسر داشت.
اگه دوست داشته باشی می تونی در مورد نرم افزارهای nLite و easyBCD در این زمینه تحقیق کن.
در ضمن اگه پروژه خالی می خوای ، اینهمه تو سایت پروژه هست.
یکی شو بگیر و خالی کن و استفاده کن.

mohammad177
سه شنبه 19 خرداد 1388, 18:41 عصر
uac را از کار بندازید

لطفا ً توضیح کامل بدهید.
اصلا ً این برای انجام چه کاری است؟

adinochestva
سه شنبه 19 خرداد 1388, 19:03 عصر
www.howtogeek.com/howto/windows-vista/disable-user-account-control-uac-the-easy-way-on-windows-vista/

mohammad177
سه شنبه 19 خرداد 1388, 19:35 عصر
www.howtogeek.com/howto/windows- (http://www.howtogeek.com/howto/windows-)vista/disable-user-account-control-uac-the-easy-way-on-windows-vista/

حالا فهمیدم.
uac را قبلا ً غیر فعال کرده بودم اما مشکل از آن نیست.

mohammad177
شنبه 10 مرداد 1388, 19:28 عصر
دوست عزیز بنده هم لپ تاپ sony vaio دارم و الان هم vista اورجینال تو درایو C و xp هم تو درایو D نصب هست.یعنی دوال بوت کردمش. ولی بگم که نصبش خیلی دردسر داشت.
اگه دوست داشته باشی می تونی در مورد نرم افزارهای nLite و easyBCD در این زمینه تحقیق کن.
در ضمن اگه پروژه خالی می خوای ، اینهمه تو سایت پروژه هست.
یکی شو بگیر و خالی کن و استفاده کن.

يك راه حل جديد يافتم. بهترين كار نصب ويندوز xp سرويس پك 3 است. دقت كنيد كه روي جعبه ذكر شده باشد قابل نصب روي laptop است. اين مشكل به اين دليل است كه نسخه هاي قديمي ويندوز از نسل جديد هاردهاي sata يعني sata2 پشتيباني نمي كند.

hozouri
شنبه 10 مرداد 1388, 19:34 عصر
دوست عزیز از چه ورژنی از ویژوال استدویو و چه نسخه ای از ویستا این مشکل به وجود میاد.
cpu 32 یا 64 است ویستا چه طور ؟

keivan mousavi
شنبه 10 مرداد 1388, 21:20 عصر
من قبلاً همچین مشکلیو با ویژوال پرند داشتم یا پروژه هارو اجرا نمیکرد و یا به SQL وصل نمیشد بهتر از ویژوال اصل استفاده کنی
ویندوز ویستا home هم یک ویندوز با امکانات پایین هست بهترین راه همون سرویس پک 3 (لایسنس دار)یا ویندوز 7 میباشد
اینکه بعضی از دوستان در موقع فروشس لپ تاپ میگویند اکسپی روش نصب نمیشه راست میگن چون حتماً RAM لپ تاپ بیشتر 4 گیگ هستش (البته نسخه 32 بیتی)

mohammad177
سه شنبه 13 مرداد 1388, 23:25 عصر
يك راه حل جديد يافتم. بهترين كار نصب ويندوز xp سرويس پك 3 است. دقت كنيد كه روي جعبه ذكر شده باشد قابل نصب روي laptop است. اين مشكل به اين دليل است كه نسخه هاي قديمي ويندوز از نسل جديد هاردهاي sata يعني sata2 پشتيباني نمي كند.

ويژوال استديو 2008 ، ويستا home edition و cpu 32 bit بود.

mohammad177
سه شنبه 13 مرداد 1388, 23:26 عصر
من قبلاً همچین مشکلیو با ویژوال پرند داشتم یا پروژه هارو اجرا نمیکرد و یا به SQL وصل نمیشد بهتر از ویژوال اصل استفاده کنی
ویندوز ویستا home هم یک ویندوز با امکانات پایین هست بهترین راه همون سرویس پک 3 (لایسنس دار)یا ویندوز 7 میباشد
اینکه بعضی از دوستان در موقع فروشس لپ تاپ میگویند اکسپی روش نصب نمیشه راست میگن چون حتماً RAM لپ تاپ بیشتر 4 گیگ هستش (البته نسخه 32 بیتی)

ويژوال استديو 2008 اصل بود و تغييري داده نشده بود. علت نصب نشدن ايكس پي روي لپ تاپ، هارد آن بود. (توضيحات بالا است)