PDA

View Full Version : مارک دار کردن فایل های صوتی که در مدیا پلیر پخش می شوند

bahar_engineer
دوشنبه 11 خرداد 1388, 12:05 عصر
چطور می تونم فایل های صوتی رو مارک دار کنم تا بتونم دستور بدم که کدوم رو اجرا کنه و به چه ترتیب ؟

من حدود 700 فایل صوتی دارم که قرآن و ترجمه اون هست ... یه جایی لازمه بگم اول آیه رو اجرا کن بعد ترجمه اش رو ... و جایی دیگه باید بگم تمام آیات رو اول اجرا کن و بعد جداگانه ترجمه ها را اجرا کن

چه راه حلی دارین؟

Hamishebahar
دوشنبه 11 خرداد 1388, 13:03 عصر
چطور می تونم فایل های صوتی رو مارک دار کنم تا بتونم دستور بدم که کدوم رو اجرا کنه و به چه ترتیب ؟

من حدود 700 فایل صوتی دارم که قرآن و ترجمه اون هست ... یه جایی لازمه بگم اول آیه رو اجرا کن بعد ترجمه اش رو ... و جایی دیگه باید بگم تمام آیات رو اول اجرا کن و بعد جداگانه ترجمه ها را اجرا کن

چه راه حلی دارین؟

سلام دوست عزیز من بهت پیشنهاد میدم از چک باکس استفاده کنی.اگه سوالی داشتی بگو تا کمکت کنم.

bahar_engineer
دوشنبه 11 خرداد 1388, 14:23 عصر
من می خوام فایل های صوتی رو مارک دار کنم که داخل یه پوشه هستند ... چطور از چک باکس استفاده کنم؟!

و بعد از خاصیت مدیاپلیر که مارک دار ها رو اجرا می کنه استفاده کنم :متفکر:

Hamishebahar
دوشنبه 11 خرداد 1388, 15:44 عصر
من می خوام فایل های صوتی رو مارک دار کنم که داخل یه پوشه هستند ... چطور از چک باکس استفاده کنم؟!

ببخشید من منظورتون رو درست متوجه نشدم و منظورمم درست نرسوندم!!

یک کنترل ListView به برنامت اضافه کن و خاصیت هاشو به صورت زیر تغییر بده:

View = Details
یک Columns اضافه کن.
آیتم هم که بلدی چطوری اضافه کنی.
CheckBoxes = True

برای بدست آوردن آیتم های تیک خورده از کد زیر استفاده کن:

for (int I = 0; I < listView1.Items.Count; I++)
{
if (listView1.Items[I].Checked == true)
{
MessageBox.Show(".تیک خورده است "+listView1.Items[I].Text+" آیتم");
}
}

NewFoxStudent
دوشنبه 11 خرداد 1388, 15:55 عصر

منظورتون از مارک دار کردن فایل صوتی چیه؟
شما میخواهید این فایلها رو وقتی توی لیست MediaPlayer هستند مارکدار کنید؟
یا میخواید این فایلها رو توی فرم خودتون لیست کنید و اونهایی رو که انتخاب میشه به mediaPlayer بفرستید؟

bahar_engineer
دوشنبه 11 خرداد 1388, 16:30 عصر
نه من می خوام یه لیست 700 تایی از فایل های صوتی رو که توی مدیا پلیر نمایش می دم بتونم کد بدم که چه موقع کدوم از اون فایل ها توسط مدیا پلیر اجرا بشن...

مثلاً بگم که فایل اول و فایل شماره 50 که الان توی لیست مدیا پلیر هستند رو اجرا کنه ...