PDA

View Full Version : مشکل در اجرای برنامه

s.iran
پنج شنبه 14 خرداد 1388, 16:53 عصر
سلام
وقتی برنامه را اجرا میکنم error زیر را میبینم.

Could not load file or assembly 'System.Web.Extensions,Version=1.0.61025.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31bf3856ad364e35'
or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.

نمیدونم مشکل از کجاست و برای رفع آن باید چیکار کنم؟؟؟
این برنامه قبلا اجرا کرده بودم مشکلی نداشت!!1

با تشکر

iman_22a
پنج شنبه 14 خرداد 1388, 17:36 عصر
اگر مشکلتون همینه که اینجا (http://www.binaryfortress.com/Forum/index.php?topic=391.0)گفته ، شما از ورژن پایین تر دات نت استفاده می کنید و باید به ورژن بالاتر ارتقا بدین تا برنامه قابل اجرا باشه براتون . البته اگر ورژن برنامه شما از ورژن دات نت شما قدیمیتر بود که موقع بازکردن برنامه ویزارد مخصوص ارتقاء از 2 به 3.5 رو مشاهده میکردین .

s.iran
جمعه 15 خرداد 1388, 01:29 صبح
اگر مشکلتون همینه که اینجا (http://www.binaryfortress.com/Forum/index.php?topic=391.0)گفته ، شما از ورژن پایین تر دات نت استفاده می کنید و باید به ورژن بالاتر ارتقا بدین تا برنامه قابل اجرا باشه براتون . البته اگر ورژن برنامه شما از ورژن دات نت شما قدیمیتر بود که موقع بازکردن برنامه ویزارد مخصوص ارتقاء از 2 به 3.5 رو مشاهده میکردین .

سلام
ویزارد تبدیل ارتقا از 2 به 3 نمی بینم.
من این برنامه را با همین ورژن دات نت نوشتم. فقط برنامه را دوباره نصب کردم ولی همون قبلی است.
به نظرتون برای رفع این مشکل باید چیکار کرد؟؟

با تشکر

s.iran
یک شنبه 07 تیر 1388, 03:06 صبح
سلام دوستان
کسی نمدونه این مشکل مربوط به چیه و چه جوری باید حلش کرد؟؟
لطفا کمک کنید؟؟

iman_22a
یک شنبه 07 تیر 1388, 11:55 صبح
سلام . این مشکل یا مربوط به ورژن AjaxControlToolkit هستش و برنامه شما ورژن قدیمی تر رو احتیاج داره ولی روی سیستم ورژن جدیدترش نصبه یا اینکه کامپوننتی دارید که با ورژن جدید دات نت سازگار نیست . برای مثال من از Rotator مربوط به نسخه 2007 شرکت ComponentArts که استفاده می کردم تا زمانی که روی Vb2005 بودم مشکلی نداشت اما از وقتی که به Vb2008 ارتقا دادم این کامپوننت موقع اجرای صفحه اروری که شما دریافت می کنین رو نمایش میده .

hobab-theme
یک شنبه 07 تیر 1388, 13:31 عصر
احتمالاً شما تو پوشه Bin پروژتون از یه اسمبلی نادرست استفاده میکنید و برنامه نمیتونه او رو کامپایل کنه
البته فکر میکنم
چون واسه منم چندبار همین اتفاق افتاده

mamad_it
سه شنبه 03 اسفند 1389, 00:09 صبح
سلام به همگی

کمک

من تازه با ajaxcontoroltoolkit آشنا شدم و از vb 2008 استفاده میکنم من تمام ویژگی ajaxcontoroltoolkit را در تول بار vb نصب کردم حجم ان حدود 5 مگ بود در طراحی زمانی که از یکی از ویژگی های ان استفاده می کنم با موفقیت و بدون خطایی اجرا میشه ولی در اجرا اثری از کاری که با ajaxcontoroltoolkit انجام دادم نیست مثلا از خصوصیت TabContainer یا فیلتر کردن تکس باکس یا ... هیچ اثری نمیکنه از scriptmanger نیز استفاده کردم .ولی از اگر AJAX Extensions خود vb که در تول بار است استفاده کنم اجرا میکنه مثلا زمان بندی یا ابدت .. به نظر تون مشکل کار ازکجاست من مطمئن هستم کدها م درسته .