PDA

View Full Version : سوال: آپلود

arasis
پنج شنبه 14 خرداد 1388, 22:48 عصر
سلام خسته نباشید:
من سایتمو آپلود کردم طبق همه آموزشای مفییدی که توی این تالار بود . (همون کپی توی ftp. کار (ftp://ftp.کار) با cutefto و ....) حالا وقتی میرم تو سایتم یه صفحه نشونم میده که میگه هنوز سایت شما آپ نشده .
صفحه اول سایتمم اسمش default.aspx هست.
db رو هم هنوز آپلود نکردم.
کلی گشتم تو تالار چیزی پیدا نکردم .
(اینم چیزی که نشون میده.اگه ببنید متوجه میشید) www.banava.org (http://www.banava.org)
ممنون میشم.

silverfox
جمعه 15 خرداد 1388, 01:07 صبح
توی پنل هاستت یه جا باید باشه فکر کنم که بتونی اینی که الان میاد رو غیر فعال کنی و صفحه default.aspx رو بعنوان صفحه شروع معین کنی...

mohsen_Iran
جمعه 15 خرداد 1388, 01:27 صبح
سلام
صفحه سایتتونو تو چه فولدری کپی کردید و اینکه توی تنظیمات سایتتون یک قسمت برای انتخاب صفحه اول می باشد که توی اون صفحه با این اسم رو انتخاب کنید!!

arasis
جمعه 15 خرداد 1388, 10:30 صبح
سلام :مرسی که زحمت کشیدید.

فایلهارو داخل httpdocs طبق ایمیلی که خود شرکت داد کپی کردم.
یه چیز دیگه:تو همون ایمیل گفته باید صفحه اول شما با نام index.html یا index.htm باشد.میشه aspx رو به html تغییر بدی مگه؟

milade
جمعه 15 خرداد 1388, 13:42 عصر
کنترل پنلتون چیه ؟

توی پنل معمولا" یه قسمت هست برای تعریف صفحات اولیه !
شما اون رو پیدا کن و بنویس Default.aspx یا هر چی دیگه !
حالا اگه ادرس رو بزنی یه راست میره سر اون فایل

موفق باشید

SMajid
جمعه 15 خرداد 1388, 19:26 عصر
سلام

بیین هاستی که خریدید تا چه ورژنی از ASP (البته اگه Asp.net نوشتید) ساپورت میکنه !

خوده نرم افزار هاست به صورت اتوماتیک میفهمه که شما کدامیک از صفحات index.aspx ,index.html ,defualt.aspx و .... را دارید
فقط از هر کدوم یکی تو روت اصلی داشته باشید

موفق باشید

eyes_shut_number1
جمعه 15 خرداد 1388, 22:43 عصر
اولویت با index هست و نوع پسوند هم اولیت با htm or html البته طبق تنظیمات پیش فرض

arasis
شنبه 16 خرداد 1388, 10:22 صبح
سلام .ممنون از همگی:
سایتم با asp.net شرکتی که هاستم ازش خریدم فول ساپورته(کارش درسته) .البنه هنوز موفق نشدم بگیرمشون(تلفنی)
کجای پنل ؟

arasis
دوشنبه 18 خرداد 1388, 13:17 عصر
ممنون بچه ها:
پیداش کردم . یه فایل به نام index.html د اخل ftp هاستم بود باید اونو پاک میکردم .از حرفای شما هم فهمیدم