PDA

View Full Version : DFD برای یک سیستم حسابداری

شنبه 10 بهمن 1383, 23:48 عصر
با سلام خدمت همه دوستان

من میخوام یه نرم افزار حسابداری و انبار داری با دلفی بنویسم .
آیا از دوستان کسی یک DFD یا یک مقاله در مورد این سیستم داره اگه داشته باشه ممنون میشم . اگه آقای کرامتی که همیشه محبت دارن در این مورد هم لطف نمایند که عالی میشه همچنین هر کدام از دوستان .

متشکر

Dolphin
یک شنبه 11 بهمن 1383, 18:39 عصر
دوست عزیز باید شرح کاملی از سیستم خودت بنویسی تابشه براش dfd طراحی کرد چون حسابداری و انبارداری مدلها و سبک های مختلفی داره حتی سطوح مختلف؟

دوشنبه 12 بهمن 1383, 00:42 صبح
سلام
من یک چیزی کاملی میخوام مشابه اون چیزی که توی بازار هست ( البته نه همشون بعضی هاشون )

متشکر از دوستان

hmm
سه شنبه 13 بهمن 1383, 07:46 صبح
dfd رو مبتنی بر رفتار و قوانین و روشهای سازمانی ترسیم میکنند
لزومی نداره dfd یه فرد دیگه از یه شرکت دیگه با dfd شما از شرکت شما یکسان باشه (در اکثر موارد هم نیست) پس خودتون زحمتشو بکشید!!!

vadood
سه شنبه 13 بهمن 1383, 08:13 صبح
آقا بیا تو سیستم حسابداری که ما داریم می نویسیم کمک کن تا یاد بگیری!

سه شنبه 13 بهمن 1383, 18:38 عصر
رو مبتنی بر رفتار و قوانین و روشهای سازمانی ترسیم میکنند
لزومی نداره dfd یه فرد دیگه از یه شرکت دیگه با dfd شما از شرکت شما یکسان باشه (در اکثر موارد هم نیست) پس خودتون زحمتشو بکشید!!!
سلام عرض میکنم
من عرض کردم که برا یک سیستم عمومی همانند این اون نرم افزارهای جامع که توی بازار هست میخوام بهتر اینجور بگم آقا که من از دیدگاه فنی اکثر نرم افزار هایی که توی بازار ایران هست (تاکید میکنم که فقط تو بازار ایران) رو از لحاظ برنامه نویسی تخصصش رو دارم ولی از دیدگاه تحلیل این سیستمها به صورت اصولی چیزی بارم نیست یعنی راستش رو بخواین من از سیستم حسابداری به صورت اصولی هیچی نمیدونم و این dfd رو بیشتر برا آموزش و بعدن برا استفاده میخوام . بازهم از راهنماییتون متشکرم .

آقا بیا تو سیستم حسابداری که ما داریم می نویسیم کمک کن تا یاد بگیری!
سلام
ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدین . چطور بیام تو این سیستم حسابداری که میفرمایید :flower:

hmm
چهارشنبه 14 بهمن 1383, 07:40 صبح
دقیقا منظور من همین بود
حتی اگه یه سیستم روتینی (و به خیال بعضی ها عمومی) هم بخوهید تحلیل کنید برای سازمانهای متفاوت نتیجه متفاوت خواهید گرفت چون dfd یه سازمان به طرز و چگونگی رفتار (که همان گرش کار میباشد) آن سازمان وابسته است پس نوشتن یه برنامه و فروختن به چندین شرکت بدون در نظر گرفتن عوامل انسانی و غیر انسانی (اعم از سخت یا نرم افزاری) شما رو با مشکل روبرو میکنه و معنی اون اینه که یا سازمان قید سیستم شما رو میزنه یا سازمان مجبوره با سیستم شما کنار بیاد و به عبارت دیگه سازمان خودشو با سیتم شما وفق بده که این خطرناکه !!!

vadood
چهارشنبه 14 بهمن 1383, 10:02 صبح
ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدین . چطور بیام تو این سیستم حسابداری که میفرمایید
به من Email بزنید

شنبه 17 بهمن 1383, 12:23 عصر
به من Email بزنید

سلام
سلام آقای vadood ایمیل من رسید یا نه

mahdy_cd
چهارشنبه 26 مهر 1385, 17:15 عصر
در چه موردی از اداره اب یا اداره برق؟؟؟؟؟؟

dasa
چهارشنبه 26 مهر 1385, 18:13 عصر
با سلام خدمت دوست محترمم
اگه بخواهی من یک برنامه انبارداری براتون میل کنم بعد dfd و erd و cfd رو از روی آن بکش
با زبان دلفی هستش
یا علی