PDA

View Full Version : قرارداد برنامه نویسی و پشتیبانی

aradsystem
شنبه 16 خرداد 1388, 18:09 عصر
دوستان خوبم سلام.

من قراره که برای یه فروشگاه اداری یه برنامه حسابداری کامل سفارشی به همراه نصف یک برنامه حسابداری امکانات مدیریتی مربوط به هیئت مدیره و حقویق و دستمزد و بن و اقساط و ... بنویسم.

این فروشگاه تغییرات در خودش و برنامه زیاد داره برای همین من گفتم قیمت نوشتن برنامه رو نمیگیرم یه قرارداد پشتیبانی می بندیم. که شامل نوشتن اصل برنامه هم هست. یعنی من بابت برنامه پول نمی گیرم. یه برنامه نویس و پشتیبان در خدمت فروشگاه.

به نظر شما ماهی چقدر هزینه این قرارداد میشه؟

در مورد خودم که : لیسانس نرم افزار - 5 سال سابقه برنامه نویسی - دلفی 7

free_user
شنبه 16 خرداد 1388, 20:18 عصر
سلام
بستگی به کار فروشگاه داره، صرف فروشگاه بودن نمی شه گفت که هزینه چقدره اول باید میزان کار را دید بعد نظر داد
اگر در تهران هست می تونم باهات همکاری کنم ساقه زیادی هم در برنامه نویسی برای مکان بسیار معتبر دارم

aradsystem
یک شنبه 17 خرداد 1388, 01:22 صبح
دوست عزیز من شهرستان هستم.
کار فروشگاه هم فروشگاه فرهنگیان. 1 شعبه داره اونم مرکزی.

دوستان لطفا پیشنهاد بدین باید زودتر خبرشو بدم. ماهی 100 تومن چطوره؟ مدت هم تعیین کنم؟

s_ahmadneya
یک شنبه 17 خرداد 1388, 15:16 عصر
کلا" باید حداقل بالای یک میلیون باشه مگه اینکه قبلا" کدش را داشته باشی

hozouri
یک شنبه 17 خرداد 1388, 16:27 عصر
سلام دوست عزيز
چند تا سوال از شما دارم :
1.سابقه كار در كجا ها رو داريد
2.در چه نرم افزار هايي مسلط هستيد ؟ آيا با بانك اطلاعاتي هم كار كرديد ؟
3.با چه نوع روش هايي برنامه نويسي مي كنيد ؟
4.چه نوع برنامه حسابداري مي خواهيد بنويسيد ؟؟؟ جامع ؟ حسابداري مالي ؟ نقدينه ؟ خريد و فروش ؟ انبار ؟ سفارشات ؟ حقوق و دستمزد ؟ سود و زيان ؟ انبارگرداني ؟ مويرگي ؟ دفاتر مالي و روزنامه ؟؟؟ ....

aradsystem
یک شنبه 17 خرداد 1388, 18:05 عصر
سلام دوست عزيز
چند تا سوال از شما دارم :
1.سابقه كار در كجا ها رو داريد
2.در چه نرم افزار هايي مسلط هستيد ؟ آيا با بانك اطلاعاتي هم كار كرديد ؟
3.با چه نوع روش هايي برنامه نويسي مي كنيد ؟
4.چه نوع برنامه حسابداري مي خواهيد بنويسيد ؟؟؟ جامع ؟ حسابداري مالي ؟ نقدينه ؟ خريد و فروش ؟ انبار ؟ سفارشات ؟ حقوق و دستمزد ؟ سود و زيان ؟ انبارگرداني ؟ مويرگي ؟ دفاتر مالي و روزنامه ؟؟؟ ....

با سلام و تشكر

1- اداره جات - آموزشكده هاي فني - مجامع امور صنفي- اتحاديه هاي چند استان كشور - بازار
2- بانك اطلاعاتي SQL و ACCESS- دلفي
3- منظورتون از روش رو نفهميدم
4- وقتي گفتم حسابداري كامل يعني شامل همه اين مواردي كه گفتيد + اضافاتي مربوط به خود فروشگاه فرهنگيان

hozouri
دوشنبه 18 خرداد 1388, 17:29 عصر
1- اداره جات - آموزشكده هاي فني - مجامع امور صنفي- اتحاديه هاي چند استان كشور - بازار

قصد جسارت ندارم ولی منم توی اداره جات , مجتمع های فنی , بازار و سازمان های دولتی کار کردم ولی این جواب نمیشه !

2- بانك اطلاعاتي SQL و ACCESS- دلفي

خب پس شما حتماً باید با SQL نرم افزار رو بنویسید

3- منظورتون از روش رو نفهميدم

Object Oriented
2 لایه
3 لایه ...

4- وقتي گفتم حسابداري كامل يعني شامل همه اين مواردي كه گفتيد + اضافاتي مربوط به خود فروشگاه فرهنگيان

با دمت گرم که که همه اینا رو می خوای بنویسی
چند نفر می خواهید این کار رو انجام بدید
این کار یک نفر نیست
شما باید اول بدونید حسابداری چیه ... بعد بگید کامل چون کسی که از سفارشات واسطه ای استفاده می کنه که از مویرگی هم استفاده نمی کنه ...
اگر هم واقعاً یک نرم افزار کامل می خواهید بنویسید من اگه جای شما یودم این طور تخمین می زدم :
1. 5 سال نوشتن نرم افزار کامل البته 1 نفره
2. این نرم افزار رو اگر تخصصی برای خودشان بخوان و نزارن وارد بازار کنم 80,000,000 تومان و اگر بتونم به بازار وارد کنم 15,000,000 تومان
البته این برای کلیه قسمت هایی که خودم گفتم و گفتم که محاله کل قسمت های نرم افزار بدرد یک صنف حتی اگر خیلی هم گسترده باشه بخوره.
برای مثال اگر مایکروسافت به نرم افزار حسابداری احتیاج داشته باشه قسمت های زیر رو می خواد:
حسابداری و نقدینه و مویرگی و حقوق و دستمزد البته از نظر من همین البته در دل مویرگی هم قسمت های حواله و فروش هست که رسید هم جزوه اونا باید باشه