PDA

View Full Version : سوال: آغاز برنامه نویسی با ASP.Net

Warrior
شنبه 16 خرداد 1388, 18:46 عصر
با سلام خدمت همه ی دوستان,

من حدود 1 سال پیش یاد گیری C# را شروع کردم و تا حدودی با C# آشنا شدم. حد آشنایی من در این سطح است:

ThreadHa
Access LayerHa
SQL Server
EventHaldler
Object-Oriented
Nevehtane classHa va tavabe
Tarahiye jadavel baraye yek proje ghabl az shoroo (dar hade kam)
Encapsulating
Debug e yek project(Ke fekr konam kare har kasi bashe)
Abstraction
Sakhtane component
Inject kardane SQL
Hash kardan
DLL sakhtan va seal kardan e DLL
Dastoorate ADO.Net(Ke dar layeHa estefade mikonam)
try, catch

باید بگویم که پارسال تابستان یک برنامه با استفاده از بیش تر موارد بالا نوشتیم که در واقع برنامه ی یک فروشگاه بود. دوست داشتم پس از C# به دنبال یادگیری ASP.Net بروم ولی متاسفانه نشد و دانشگاه هم اجازه نداد تا اینکه امسال دوباره تصمیم گرفتم برنامه نویسی را شروع کنم و اول از همه از ASP.Net.
برنامه ای که می خواهم بنویسم یک دفترچه تلفن است. دروغ نگویم مدیر جایی که قرار است شروع به کار کنم به من گفته است باید اول ASP.Net یاد بگیری و سپس بیا اینجا تا ببینم می توانم کاری کنم یا نه(بسته به سطحی که کار کرده ام و یاد گرفته ام)
من هم که خیلی به برناکه نویسی علاقه دارم و می خواهم هر طور شده است یک دفترچه تلفن درست و حسابی تحویل ایشان دهم ولی متاسفانه هیچ چیزی از ASP.Net نمی دانم!
لطفا من را راهنمایی کنید.

در ضمن, در حال حاضر VS.Net 2008 + SQL Server 2008 روی سیستمم نصب است. پس لطفا آموزش هایی که به بنده ی حقیر می دهید طوری باشد که با این ها ساز گار باشد.
می خواستم از جایی شروع کنم, لطفا بفرمایید چگونه شروع به کار کنم. ASP.Net و C# چه شباهت هایی با یکدیگر دارند و طراحی فرم و ... چگونه است؟

شرمنده که زیاد وقتتان را گرفتم.
با تشکر از کمک شما

رها
شنبه 16 خرداد 1388, 19:12 عصر
سلام
اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید یه سر به قسمت learn سایت زیر بزنید.
www.asp.net

Warrior
سه شنبه 19 خرداد 1388, 20:47 عصر
با سلام دوباره به دوستان,

من یک مشکلی پیدا کردم...
موقعی که می خواهم برای debug کردن یک وب سایت اقدام کنم, localhost اجرا می شود ولی وب سایت اصلا لود نمی شود!
چه کار کنم؟

error زیر را می دهد:

Connection Interrupted

The connection to the server was reset while the page was loading.

The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try

با تشکر

iman_22a
سه شنبه 19 خرداد 1388, 22:19 عصر
با سلام دوباره به دوستان,

من یک مشکلی پیدا کردم...
موقعی که می خواهم برای debug کردن یک وب سایت اقدام کنم, localhost اجرا می شود ولی وب سایت اصلا لود نمی شود!
چه کار کنم؟

error زیر را می دهد:

Connection Interrupted

The connection to the server was reset while the page was loading.

The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try

با تشکر

شَما احتمالا یه آنتی ویروس یا فایروال پیله دارین که اتصال به بانک رو هم می بنده !

Warrior
چهارشنبه 20 خرداد 1388, 00:39 صبح
شَما احتمالا یه آنتی ویروس یا فایروال پیله دارین که اتصال به بانک رو هم می بنده !

من NOD32 v3 دارم ولی چندین بار برای تست فایروالش را قطع کردم ولی باز هم همین ارور پدیدار شد...
ویندوز: Vista Home Premium