PDA

View Full Version : سوال: ضرب رو عدد با جمعهای متوالی (ابتدایی)

ehsanpark
یک شنبه 17 خرداد 1388, 18:02 عصر
سلام.
من در حد المپیک (!) آماتورم :لبخند: این سوال منو جواب میدین ؟
یه برنامه که دو تا تک باکس رو عددهاشو بگیره توهم ضرب کنه. ولی با ضرب نه بوسیله جمع متوالی. ممنون :لبخندساده:

M_P_1374
یک شنبه 17 خرداد 1388, 19:07 عصر
یعنی چی؟
میشه واضح تر بگین؟

ehsanpark
یک شنبه 17 خرداد 1388, 19:11 عصر
دوتا تکس باکس، یه کامن و یه لیبل.
تو کامند دستوراتی رو بنویسیم که تکست1 رو در تکست2 ضرب نه. ولی این ضرب، بوسیله جمع های متوالی صورت بگیره.
مثلا 3*3 میشه 9 تا.
3+3+3 هم میشه 9 تا.
متوجه شدید ؟

Babak.Hassanpour
یک شنبه 17 خرداد 1388, 20:17 عصر
بفرما
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=31742&stc=1&d=1244391438

ehsanpark
یک شنبه 17 خرداد 1388, 21:04 عصر
خیلی ممنون آقا بابک عزیز. اگه میشه می تونید با معلومات ابتدایی وی بی ( در حد کتاب وی بی دوم دبیرستان ) این برنامه رو مجدد بنویسید. من از کدهای برنامه شما چیزی دستگیرم نمیشه.
و اگه میشه بگید دقیقا همین برنامه ای که بالا نوشتید چقدر وقت شما رو گرفت !! :لبخند:

Babak.Hassanpour
یک شنبه 17 خرداد 1388, 21:15 عصر
حدود یک دقیقه وقت گرفت.
ضمنا من نمی دونم کتاب دوم دبیرستان در چه سطحیه.
پیشنهاد می کنم تقاضای پروژه دانش آموزی هم نفرمایید.چون مطمئن باشید بر طبق قوانین سایت بلافاصله پستتون حذف میشه.شروع کنید به نوشتن.هر جا مشکل داشتید بپرسید.از این برنامه هم ایده بگیرید.ودیگر هیچ:بامزه::لبخند:

ehsanpark
یک شنبه 17 خرداد 1388, 23:19 عصر
این کتاب در حد چند تا تابع و نوار ابزار سمت چپ (لیبل و تکست و ... ) شرط ، حلقه ، گرافیک و ...
اگه دقت کنید سال تحصیلی تموم شده !! :لبخند: من فقط واسه خودم می خواستم که بهتر یاد بگیرم :لبخندساده:
حالا یه توضیح بدید لطفا.

Tasiyan
دوشنبه 18 خرداد 1388, 09:21 صبح
برنامه من شد شلغم ترشي :قهقهه:

ehsanpark
دوشنبه 18 خرداد 1388, 12:48 عصر
برنامه من شد شلغم ترشي :قهقهه:
این دیگه خیلی شور شده بود !! :لبخند:

Babak.Hassanpour
دوشنبه 18 خرداد 1388, 13:31 عصر
این کتاب در حد چند تا تابع و نوار ابزار سمت چپ (لیبل و تکست و ... ) شرط ، حلقه ، گرافیک و ...
اگه دقت کنید سال تحصیلی تموم شده !! :لبخند: من فقط واسه خودم می خواستم که بهتر یاد بگیرم :لبخندساده:
حالا یه توضیح بدید لطفا.

من کاری به سال تحصیلی ندارم.اگه قصدتون یادگیریه بهتره خودتون رو به کتاب درسی محدود نکنید.حالا نمی دونم چرا اصرار دارید سطح کد را پایینتر بیارید.چرا سطح خودتون رو بالاتر نمی برید؟
:متفکر: :متفکر: :متفکر:

ehsanpark
دوشنبه 18 خرداد 1388, 17:47 عصر
من کاری به سال تحصیلی ندارم.اگه قصدتون یادگیریه بهتره خودتون رو به کتاب درسی محدود نکنید.حالا نمی دونم چرا اصرار دارید سطح کد را پایینتر بیارید.چرا سطح خودتون رو بالاتر نمی برید؟
:متفکر: :متفکر: :متفکر:
آره خب خودم هم تو فکرش هستم :متفکر:
نه این برنامه رو چون معلم سر کلاس گفت کسی نتونست انجام بده من رفتم تو کفش.
کتاب های الکترونیکی چیزی که بشه فهمید در رابطه با همین وی بی (PHP هم بد نیست) چیزی سراغ دارید ؟ البته بحث تاپیک داره عوض میشه. یه تاپیک دیگه بزنم در همین مورد ؟

mahak006
دوشنبه 18 خرداد 1388, 20:50 عصر
من یدونه نوشتم که البته با اطلاعات کتاب مبانی رایانه سوم ریاضی سازگاری داره .
حالا نمیدونم با کتاب شما هم ، همخونی داره یا نه ؟