PDA

View Full Version : سوال: کلاس آموزشی C# ASP.Netسایت چطوره؟

irandg
سه شنبه 19 خرداد 1388, 11:12 صبح
سلام به همه دوستان.

من میخواستم از دوستان بپرسم که کلاس برنامه نویسی که سایت برنامه نویس تبلیغش رو میکنه چطوره؟ آیا کسی بوده که قبلاً تو این کلاس شرکت کرده باشه؟
و اصولاً آیا کسی مدرس کلاس رو میشناسه و درخصوص نحوه تسلط و تدریسشون اطلاعاتی داره؟

CATGAUDY
سه شنبه 19 خرداد 1388, 17:16 عصر
سلام ...
بله من رفته ام مدرسش خود آقاي كرامتي هست مدير سايت ..
كيفيت كلاس بد نيست البته بستگي به هم كلاسي ها هم داره.. ولي اگه فكر كردي با يه كلاس ميتوني وب سايت بنويسي بگم كه نه نمشه ...
تا متوجه ميشي بايد html خوب بداني و mssql خوب بدوني و تازه اينها را هم خوب بلد بودي بايد بري و تو دو دوره بعدي كلاسها كرامتي شركت كني !...
حدود 1000000 تومان بايد خرج كني و كلي هم زمان بگذاري بعد از كلي كاركردن ميتوني يه چيزي هوا كني ...
توصيه : حتما قبل از رفتن به كلاس خوب آماده باش و اون مبحث را خوب ياد بگير كه سر كلاس رفع اشكال كني.

irandg
چهارشنبه 27 خرداد 1388, 13:06 عصر
سلام ...
بله من رفته ام مدرسش خود آقاي كرامتي هست مدير سايت ..
كيفيت كلاس بد نيست البته بستگي به هم كلاسي ها هم داره.. ولي اگه فكر كردي با يه كلاس ميتوني وب سايت بنويسي بگم كه نه نمشه ...
تا متوجه ميشي بايد html خوب بداني و mssql خوب بدوني و تازه اينها را هم خوب بلد بودي بايد بري و تو دو دوره بعدي كلاسها كرامتي شركت كني !...
حدود 1000000 تومان بايد خرج كني و كلي هم زمان بگذاري بعد از كلي كاركردن ميتوني يه چيزي هوا كني ...
توصيه : حتما قبل از رفتن به كلاس خوب آماده باش و اون مبحث را خوب ياد بگير كه سر كلاس رفع اشكال كني.

ممنونم از راهنمایتون. البته من html رو کاملا مسلطم و یه دوره ms sql server هم رفتم ولی الان میخوام .net رو دنبال کنم. باز هم ممنون.

AfshinBarnamenevis
یک شنبه 14 تیر 1388, 14:01 عصر
من هم در مورد آمادگی قبلی موافقم
استاد اطلاعاتش بسیار زیاد است
ولی اگه کار را بصورت یک ورک شاپ کار کند خیلی بهتر است.
من 60 درصد راضی هستم.

vesall
یک شنبه 20 شهریور 1390, 15:34 عصر
میشه این مبحث رو ادامه بدید ؟؟ :لبخند: البته بی تعارف :افسرده:

vesall
شنبه 26 شهریور 1390, 14:49 عصر
?????????????