PDA

View Full Version : سوال: نمایش یک پیغام!

soheilajoon
چهارشنبه 20 خرداد 1388, 20:49 عصر
سلام
اگه بخوام در Asp.net یک پیغام نمایش بدم باید چیکار کنم؟
در #C ؟

raziee
چهارشنبه 20 خرداد 1388, 22:24 عصر
<script type="text/javascript">
<!--
alert("Hello world!");
//-->
</script>

raziee
چهارشنبه 20 خرداد 1388, 22:30 عصر
در وب باید از کد های حاوا اسکریپت استفاده کنیم. و مثل ویندوز توابع message رو نداریم.

mohandesan
پنج شنبه 21 خرداد 1388, 14:24 عصر
حالا چه طور بگم وقتی روی یه پست کلیک کرد که حذفش کنه پیغام بده؟

persianboy62
جمعه 22 خرداد 1388, 00:18 صبح
با استفاده از این dll میتونید این کار رو انجام بدید. فقط کافیه اون رو به فولدر Bin در پروژتون Add کنید و ازش استفاده کنید.

rostamy.m
جمعه 26 تیر 1388, 13:49 عصر
من نتونستم از این دی ال ال استفاده کنم .
ای کاش به یک نمونه کد هم قرار میدادید.

bachebahal_1363
شنبه 27 تیر 1388, 01:10 صبح
به نظر من به جای استفاده از dll هایی که کارها رو مشکل می کنه از کد زیر به راحتی استفاده کنید

در سمت سرور در page_load کد زیر رو به دکمه حذف اضافه کنید

btnDelete.Attribute.Add("onclick","return confirm('آیا واقعا میل به حذف اطلاعات می باشید؟');");

don_alen
شنبه 27 تیر 1388, 22:07 عصر
اینو هم میشه استفاده کنی

Response.Write("<script>alert('salam')</script>");

آقای bachebahal_1363 چجوری میشه فهمید که کاربر کدوم دکمرو فشار داده ok یا cancel?????

bachebahal_1363
جمعه 02 مرداد 1388, 02:47 صبح
ببینین خاصیت confirm این هست که در زمان نمایش اگر بر روی ok کلیک کردین return که بر می گردونه true هست اگر بر روی Cancle کلیک کردین return مربوطه false هست که در قسمت return confirm مشخص می شه ,
کاش یک بار همین یک خط کد رو در یک صفحه می نوشتین و نتیجه رو می دیدین
در واقع اگر کاربر گزینه ok رو انتخاب کنه صفحه به event همون دکمه ای که این خط کد رو به Attribute های اون اضافه کردین می ره و postback مربوطه اجرا می شه اما اگر بر روی Cancle کلیک کردیدن درواقع postBack اتفاق نمی افته
در ضمن

Response.Write("<script>alert('salam')</script>");
یک کد سمت سرور هست که کلاینت هیچ اثری رو اون نداره و انتخابی اصولا برای اون نیست فقط جهت نمایش یک پیغام
اما confirm با اون تکه خط کد در ابتدا به اون دکمه مورد نظر یک کد جاوا اسکریپتی اضافه می کنه که کلاینت حق انتخاب پیدا می کنه