PDA

View Full Version : ابزار وبمستر ها

smrb59
یک شنبه 24 خرداد 1388, 00:23 صبح
با سلام. من میخوام ابزار وبمستر را رو تو سایتم اراﺋه بدم اما برنامه نویسیشو نمیدونم. مثلا میخوام سخنان تصادفی رو برای استفاده سایت های دیگه بذارم برانامه نویسی خود سخنان تصادفی که هیچ اما چه کار کنم که وبلاک یا سایت های دیگه با دادن کدی که من به اونا میدم از این امکان استفاده بکنند.

smrb59
یک شنبه 24 خرداد 1388, 21:14 عصر
آقایون تو رو خدا یکی جواب بده

alisebt
دوشنبه 25 خرداد 1388, 00:21 صبح
خوب يه راهش اينه كه صفحه ي RSS درست كني و بقيه ي وب مسترها اونو تو سايتشون نمايش بدن.

smrb59
دوشنبه 25 خرداد 1388, 07:09 صبح
اما هیچ کدوم از این سایت هایی که ایزار وبمستر رو مو یه صفحه میدن از rss استفاده نکردند همشون کد نویسی مورد نظر رو تو یه صفحه انجام میدن بعد میان توسط یه خط کد جاوا اون صفحه رو صدا میزنندحالا من این کارا رو کردم ارور 500 میدهدیگه کلافه شدم

smrb59
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 01:26 صبح
اقایون من ازتون التماس می کنم یه جوابی به من بدید لااقل یه لینک هم که شده لطف کنید

xamfia
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 01:51 صبح
دوست شما چندتا راه دارید که بهترین اون استفاده از webservice است.
اما اگر با برنامه نویسی سرویسی آشنا نیستید بهترین راه این است که شما متن هایی را که میخواهید نمایش دهید در یک صفحه aspx فقط با دستور Response.write چاپ کنید.سپس با استفاده از جاوا اسکریپت و آژاکس صفحه مورد نظر را فراخوانی کنید و مقادیر خروجی را در یک Div قرار دهید.
در این صورت کافی است کد جاوا اسکریپت را در سایتشان قرار دهند و ...

hobab-theme
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 02:38 صبح
سلام عزیز
شما میتونید از iframe هم استفاده کنی
در این صورت هیچ نیازی به جاوا و ... هم نیست

milade
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 10:06 صبح
خوب يه راهش اينه كه صفحه ي RSS درست كني و بقيه ي وب مسترها اونو تو سايتشون نمايش بدن.

دوست شما چندتا راه دارید که بهترین اون استفاده از webservice است.

یه بلاگ کجا به XML و WebService دسترسی داره ؟؟!!!

سلام عزیز
شما میتونید از iframe هم استفاده کنی
در این صورت هیچ نیازی به جاوا و ... هم نیست
تا جایی که من اطلاع دارم هیچ سایتی از IFrame استفاده نمیکنه و تماما" در بلاگها بلوکه شدن !

اما اگر با برنامه نویسی سرویسی آشنا نیستید بهترین راه این است که شما متن هایی را که میخواهید نمایش دهید در یک صفحه aspx فقط با دستور Response.write چاپ کنید.سپس با استفاده از جاوا اسکریپت و آژاکس صفحه مورد نظر را فراخوانی کنید و مقادیر خروجی را در یک Div قرار دهید.
این میشه ... اما اگه بشه !!!

روش مورد نظر من : Handler.Ashx

موفق باشید

xamfia
جمعه 29 خرداد 1388, 01:08 صبح
آره دوست من یه وبلاگ هم می تونه از وب سرویس استفاده کنه و نیازی هم به اون همه علامت تعجب نیست.
کافی است یک ماه دیگر صبر کنید تا ببینید persianwebservice چگونه خدمات سرویس خود را برای وبلاگ ها نیز راه اندازی خواهد کرد.

smrb59
جمعه 29 خرداد 1388, 09:48 صبح
خوب برای ما هم توضیح بدید ببینیم روش کار چه جوریی