PDA

View Full Version : فرم ارسال ایمیل(download کنید و بعد 2A کنید)

poyeshsoft
سه شنبه 13 بهمن 1383, 22:46 عصر
اینم یک فرم ارسال ایمیل 100 در صد درست
و آماده برای پچه های گل

goldenteach
چهارشنبه 03 فروردین 1384, 21:06 عصر
mer30 kheyli bahal bod :wink:

majid_cs
چهارشنبه 13 مهر 1384, 12:11 عصر
آقا من هر کاری میکنم نمیتونم این فرم شما رو ببینم. چطوری باید دانلود کنم؟

oxygenws
چهارشنبه 13 مهر 1384, 12:17 عصر
بعد از تغییر سیستم bb به vb، تمام فایل های attach شده، حذف شده اند.

tabib_m
یک شنبه 24 مهر 1384, 23:08 عصر
پس اگه میشه دوباره اتچش کنید.

خیلی ممنون

javad_hosseiny
دوشنبه 25 مهر 1384, 14:27 عصر
سلامالبته من برنامه کاربر poyeshsoft را ندیدم ولیکن برنامه ساده ای است
به شرط همون نفر قبلی (دان لود کنید و بعد دعا کنید) من یکی آپلود کردم

البته چند وقت قبلی یکی دیگر از دوستان مورد ارسال ایمیل با فایل ضمیمه (امکان اتچ کردن فایل به ایمیل) را درخواست کرده بود که کدش را برایشان گذاشتم

فایل ضمیمه اصلاح شد.

tabib_m
دوشنبه 25 مهر 1384, 21:44 عصر
خیلی ممنون

baba
شنبه 30 مهر 1384, 04:29 صبح
این فایل ادیتورش همراش نیست که طرف متن نامه را تایپ کنه

javad_hosseiny
شنبه 30 مهر 1384, 11:17 صبح
فایل ضمیمه آپلود شده تصحیح شد
(هرچند بحث اصلی بر روی فایل php جهت ارسال ایمیل بود و فایل موردنظر editor.htm (یک محیط ساده تایپ بود) )
ولی به هر حال فایل موردنظر به همراه تصاویر کوچکش آپلود شد

amoosibil
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 09:01 صبح
ببخشید، من یه کم شوت تشریف دارم !
میشه آدرس ایمیل خودمو (گیرنده) بصورت پیش فرض توی باکسش بنویسم ؟ یعنی بازدید کننده سایت مجبور نباشه آدرس منو تایپ کنه ؟
ایمیلی که به دست گیرنده میرسه دارای رنگ پس رمینه سبزه . کجا میشه ظاهرشو تغییر داد ؟
و در نهایت باید عرض کنم که ظاهرش که خیلی خیلی توپ بود ! دمتون گرم !

amoosibil
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 10:59 صبح
این که متن نامه رو نشون نمیده ! فقط آدرس ایمیل فرستنده و تاریخ و ساعت و موضوع را نشون میده .... از متن نامه خبری نیست ....
اینم نمونه اش :

-----------------------------------------------------------
my_email@yahoo.com :پست الکترونیک
تاریخ ارسال : پنج شنبه - 28/2/1385
زمان ارسال: 04:00:02 به وقت محلى
موضوع: تست سیستم شماره 4
:متن نامه

-----------------------------------------------------------

javad_hosseiny
جمعه 29 اردیبهشت 1385, 11:55 صبح
میشه آدرس ایمیل خودمو (گیرنده) بصورت پیش فرض توی باکسش بنویسم ؟ یعنی بازدید کننده سایت مجبور نباشه آدرس منو تایپ کنه ؟ می تونید بخش گیرنده را در فروم حذف کنید و متغیر $email2 در ابتدای سورس php را برابر با ایمیل خود قرار دهید که دیگر کاربر نیازی به وارد کردن ایمیل شما ندارد (جهت ایجاد فرمهای ارتباط با ما در سایت خودتتان)

$message = '<html dir=rtl > <body bgcolor="green"><font face="Tahoma" >'; در ابتدای تعریف محتوی متغیر message و تعریف کدهای html رنگ زمینه در تگ body سبز طراحی شده و شما می توانید آن را به رنگ دلخواه خود تغییر دهید (همچنین فونت و دیگر تغییرات را (کافی است تا تگ صفحه موردنظر خود را در این متغیر قرار دهید)

این که متن نامه رو نشون نمیده ! فقط آدرس ایمیل فرستنده و تاریخ و ساعت و موضوع را نشون میده .... از متن نامه خبری نیست ....
اینم نمونه اش
تاکنون از این سورس در سرورهای مختلف بسیار استفاده کرده ام و مشکلی نداشته (وهمچنین دوستان دیگر)

amoosibil
شنبه 30 اردیبهشت 1385, 08:33 صبح
آقا باور کن اینجوریه ! من حتی روی ایمیل Yahoo تنظیم کردم. ولی متن نامه نمیاد ...
فکر میکنی اشکال از کجا باشه ؟
در ضمن ، در خطوط آخر فایل anymail.php این خط وجود داره :

$headers = "SENDER_JAVAD-Version: 1.0\r\n";

این یعنی چی ؟

tabib_m
شنبه 30 اردیبهشت 1385, 18:22 عصر
اینم نمونه اش :
دقیقا همین مشکل رو دارم.

من برای خودم ایمیل فرستادم ، و ایمیل هم رسید ، اما بدون متن نامه. یعنی متن نامه خالی بود.

در ضمن ، مشکل دیگه این که این ادیتوری که گذاشتید ، با فایرفاکس ، کار نمیکنه ، یعنی نمیشه توش تایپ کرد.

به هر حال از زحماتتون متشکرم.

javad_hosseiny
یک شنبه 31 اردیبهشت 1385, 18:00 عصر
در ضمن ، مشکل دیگه این که این ادیتوری که گذاشتید ، با فایرفاکس ، کار نمیکنه ، یعنی نمیشه توش تایپ کرد.
بله متاسفانه ادیتورش با فایرفاکس کار نمی کند
(البته من این ادیتور را خیلی وقت پیش از یکی از سایتها گرفته بودم ولی الان با ادیتورهای جالبی همچون fckeditor, htmlarea,... دیگر همچین کارآیی ندارند)
ولی برای یک صفحه ارسال ایمیل خالی ارزش آپلود این برنامه ها را ندارد ولی اگر در سایتتان دارای صفحات داینامیک هستید و ... این ادیتورها را آپلود کردید می تونید از این ادیتورها جهت این صفحه استفاده کنید (کافی است تا نام متغیر محتوی متن را mes قرار دهید)

$headers = "SENDER_JAVAD-Version: 1.0\r\n";
به عنوان توضیحات هدر ایمیل ارسالی مثلا نام برنامه ارسال کننده را به نام خود قرار داده ام شما می توانید هر توضیح یا مطلب دیگر را به دلخواه خود قرار دهید.

دقیقا همین مشکل رو دارم.

من برای خودم ایمیل فرستادم ، و ایمیل هم رسید ، اما بدون متن نامه. یعنی متن نامه خالی بود

بله متاسفانه این اشکال بوده و بنده به آن توجه نکردم چرا که هر بار می خواستم آن را تست کنم از سایتهای خودم آن را تست می کردم (و آن را جداگانه تست نکرده بودم)
مثل:
http://www.valiasr-aj.com/arabic/anyemail.php
و یا از نمونه سایت های دیگر که برای خودم بود آن را تست می کردم
در حقیقت هنگامی که خواستم آن در اینجا آپلود کنم سورس آن را با توجه به تغییر مسیر عکسها و همچنین صفحه ادیتور داخلی برنامه تغییر دادم و در جستجو و جایگزینی ها یکجا اشتباها تمامی متغیرها را جایگزین کردم (replace all) و این مشکل بوجود آمد و سپس آن را به طور کامل تست نکردم
کافی است تا در خط 94 از سورس فایل اصلی (anyemail.php) (محلی که متغیر متن ایمیل دریافت می شود) نام متغیر را که message هست به mes تغییر نام دهید.
البته برای راحتی بهتر بنده فایل ضمیمه اولیه را مجددا پس از اصلاح آپلود کردم

tabib_m
یک شنبه 31 اردیبهشت 1385, 20:31 عصر
خیلی چاکریم :)

amoosibil
دوشنبه 01 خرداد 1385, 18:35 عصر
آقا دمت گرم. درست شد. فقط دو چیز دیگه :

ساعت ارسال نامه درست نمایش داده نمیشه ....
Subject توی ایمیلی که به دست من میرسه نمایش داده نمیشه . مثلا وقتی کسی برای من نامه میفرسته، میاد توی باکس ایمیل یاهوی من . ولی توی subject فقط مینویسه (none) ...

ealvandi
یک شنبه 12 فروردین 1386, 12:20 عصر
لطفا آدرس اونو برای download بذلرید تا ما هم از اون استفاده کنیم

khz-web1
شنبه 30 تیر 1386, 02:53 صبح
آرقا این کدو واسه asp.net ندارین
بدین

asf_pack
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 15:43 عصر
سلام دوستام من چندین کد ارسال ایمیل دارم همشونم کار میکنه اتچ هم میکنه اما فقط یک فایل میشه ضمیمه ایمیل کرد اگه بخوایم چندین فایل توی یه ایمیل اتچ کنیم چجوریه میشه یه مثال بزارین

amin1softco
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 15:54 عصر
عجب تاپیک عجیب غریبیه از سال 83 تا 86 حالا هم سال 90 بابا ایول داره خداییش
اسکریپت phpmailer هرچندتا که لازم باشه برای اتاچ کردن جا داره

armsoftpc
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 18:23 عصر
دوست عزیز میشه شما یک راهنمایی درباره کپچا کنید.:قلب: