PDA

View Full Version : رفرش نشدن ریپورت ویور

jeniferxp
دوشنبه 25 خرداد 1388, 22:05 عصر
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان
من با یک مشکل در کریستال مواجه شدم که به نظر خودم کدهایی که نوشتم در ست هستند ولی جواب درست نمی گیرم من کریستال ریپورت را براساس چهار پارامتر فیلتر می کنم زمانی که برای بار اول فرم را اجرا می کنم ودکمه پرینت را می زنم جواب درست دریافت می کنم وپارامترها درست عمل می کنند ولی اگر دوباره دکمه پرینت را بزنم اطلاعات فیلتر شده به اطلاعات قبل در ریپورت اضافه می شوند منظورم این هست که کریستال انگار رفرش نمی شود با این که من پارامترهاهم از قبل صفر می کنم ولی تاثیری ندارد کدهایم را ضمیمه می کنم امیدوارم دوستان مشکل من را حل کنند
با تشکر

jeniferxp
سه شنبه 02 تیر 1388, 20:18 عصر
با سلام
با این که هیچ کس جواب سوال من را نداد من اینطوری که متوجه شدم در قسمت کریستال ریپورت که به دیتابیس وصل می شم وفیلدها را میارم روی صفحه اگر برنامه را ازروی یک سیستم دیگه اجرا کنم بااین که یک بار رفرش می کنم اتصال به بانک را ولی دوباره باید فیلدها را پاک کنم ویک اتصال جدید ایجاد کنم وفیلدها را بکشم روی صفحه تا جواب بگیرم می خواستم از دوستان بخوام که این مشکل من را حل کنند.آیا برای کشیدن فیلدها در صفحه باید کدنویسی کنم

Mahdi.Kiani
شنبه 06 تیر 1388, 20:34 عصر
مگه از دکمه print خود تولبار کریستال استفاده نمی کنید؟
دکمه پرینت اصولا ربطی به دیتای شما نداره. چیزی که در حال مشاهده بر روی فرم کریستال می باشد به پرینتر می فرستد./

jeniferxp
چهارشنبه 10 تیر 1388, 17:50 عصر
با سلام وتشکر
من از دکمه پرینت خود کریستال استفاده می کنم.ولی منظور من وقتی است که در کریستال کانکتشن درست می کنم وپنجره فیلد اکسپلورر درست می شه وفیلدها را می کشم توی کریستال زمانی که برنامه را از روی یک سیستم دیگه اجرا می کنم با این که کانکشن ساخته شده را رفرش می کنم تا اتصال به بانک رفرش شود فایده نداره باید تمام فیلدها را پاک کنم ودوباره بکشم در صفحه کریستال تا گزارش را نشونم بده وچون فیلدها هم چیدمانشونشون مهم هست وخیلی کار می بره تا جایی که می خوام قرار بگیرن یک مشکل بزرگ برام شده اگر منظورم را متوجه شدید راهنمایی بفرمایید
با تشکر