PDA

View Full Version : استفاده از swf در سايت

mononok
دوشنبه 25 خرداد 1388, 23:36 عصر
سلام
براي استفاده از فايل هاي swf فلش در صفحات از چه چيزي بايد استفاده كنيم
من تبديل به gif كردم تا با image قرار دهم ولي خيلي كيفيتش رو پايين آورد.
اگه بخوام تو سايتم فلش بذارم چيكار بايد بكنم؟؟؟

iman_22a
سه شنبه 26 خرداد 1388, 03:11 صبح
فایل Fla مربوط به Swf رو Publish کنید تا یک فایل html نیز همراه آن ساخته شود .فایل Swf و Html را به پروژه تون اضافه کنین . فایل html را در محیط دات نت باز کنید ، به اندازه فایل فلشتون یه کادر خالی میبینید . این کادر را کپی کنید و در هرجایی که لازم داشتید Paste کنید . البته توی ورژنهای مختلف فلش html های مختلفی ممکنه تولید بشه که طرز استفاده از فایل Swf برای آنها کمی متفاوت است .

این روش برای ورژن 8 به پایین جواب میده . برای 8 به بالا باید تگ object موجود در فایل html رو توی یک فایل جاوا کپی کنید و جایی که لازم دارین فایل فلش رو نمایش بدین ، با تگ Script فایل اسکریپت مذکور را صدا بزنین تا فلش موردنظر را نمایش دهد (با این روش دیگر کادر مزاحم دور فایل فلش که منتظر کلیک می ماند نیز نمایش داده نخواهد شد)

Afshin160
سه شنبه 26 خرداد 1388, 08:58 صبح
سلام ...
يه فايل آموزشي براتون گذاشتم ببين به كارت مي ياد . خيلي ساده و مفيده .

_afshin_
یک شنبه 14 تیر 1388, 09:05 صبح
فايل جالبي بود ... متشكر ميشم اگه بگيد چطور ميشه فايلهاي متعددي را به صورت تصادفي در يه loop قرارداد و هر يك به صورت تصادفي اجرا شوند .

bahar_engineer
یک شنبه 14 تیر 1388, 10:26 صبح
برای حلقه که باید یه آرایه بنویسی و عناصر اون رو اسم فلش هاتو بذاری یه چیزی مثل این:

مثلاً 5 تا فایل فلش داری به اسم های

1.swf , 2.swf , ..., 5.swf

حالا یه آرایه می سازی :

int[] myflash = new int[5]{1,2,3,4,5};

برای نمایشش :(فرض کن فلش ها رو توی پوشه ای به نام flash گذاشتی)

<embed id="obj1" src="flash/myflash[i].swf" style="width: 516px; height: 103px" type="application/x-shockwave-flash"></embed>

اینو بذار تو حلقه فکر کنم درست بشه. من خودم نمی دونم اینو چطور می شه تو حلقه گذاشت چون تو بخش source صفحه ات باید بنویسیش