PDA

View Full Version : چاپ نتيجه جستجو

عباس حلافي
سه شنبه 26 خرداد 1388, 09:57 صبح
سلام
آقا من يه ديتا گريد دارم ميخوام تو ديتا ريپورت چاپش كنم بلد نيستم
يعني ميخوام نتيجه جستجو كه تو ديتا گريد نمايش داده ميشه چاپش كنم
اگه بلدين دريغ نكنيد
:لبخندساده:

عباس حلافي
چهارشنبه 27 خرداد 1388, 06:42 صبح
ميگن جوينده يابنده است
ولي جستم نيافتم
كسي بلده بگه باشه

ramsess
چهارشنبه 27 خرداد 1388, 12:11 عصر
دوست من این سوال رو خودم مدتها پیش پرسیدم کسی جواب نداد بعد پیداش کردم و گذاشتم رو سایت حدود یکماه می شه اگه سرچ می کردی حتما می دیدی
بیا این هم جوابت
دوست من یه dbgrid به فرمت ااضافه کن و اون رو به adodc وصل کن البته ابتدا یه فیلد به نام id بساز و نوع اون رو autonumber بزار بعد بر روی خاصیت کلیک dbgrid این کد رو بنویس
Dim strQ As String
strQ = "Select * From neww Where ID=" & Adodc1.Recordset.Fields("ID").Value
DataEnvironment1.rsCommand1.Open strQ, DataEnvironment1.Connection1, adOpenDynamic, adLockOptimistic, 1
DataReport1.Show
Unload Me

neww جدول خودته
موفق باشی تشکر از بزرگی شما کم نمی کنه

ehsanocx
چهارشنبه 27 خرداد 1388, 18:04 عصر
دوست عزیز ابتدا یک Data Environment بساز، سپس در قسمت Connection رو به DataBase اکسس ارتباط بده.بعد روی data Enviroment که ساختی راست کلیک کن و ADD Command رو بزن و این ژخئئشدی که ساختی رو به اول ADoDC و بعد به جدولی که می خوای اطلاعاتشو چاپ کنی وصل کن.سپس یک Data Report بساز و در قسمت Data Source به َdata Enviroment ارتباط بده و Data Member اون Command1 که ساختی وصل کن و بعد توی Data Rrport , ،ٍ تعدادی textbox بساز و ارتباط بده Command . سپس یک دکمه در فرمی که طراحی کردی بساز و DataReport1.ُShow رو بنویس. حالا برنامه رو اجرا کنو سپس روی فرمی که ساختی کلیک کن گزارشت رو نشون میده. نوکرم. تشکر یادت نره. بای