PDA

View Full Version : راهنمایی درباره نحویه استفاده از ابزار موجود در تب TMS Bars در کامپوننت TMS Component Pack 4.8.0.8.r

as13851365
چهارشنبه 27 خرداد 1388, 13:53 عصر
من می خوام در برنامه هام از ابزارهایی چون
InspectorBar1
INIInspectorBar1
RTTIInspectorBar1

استفاده کنم اما با مشکل مواجه هستم یعنی نمی تونم کامپوننت های دیگه ای رو در داخل این کامپوننت ها قرار بدم

مثلا من سه تا Panel دارم که در داخل هر کدام هم چند تا Edit و Button قرار داره حالا می خوام با استفاده از کامپوننت های InspectorBar1 و یا INIInspectorBar1 ویا RTTIInspectorBar1 این ها رو نشان بدم ولی نمی دونم چطوری باید این کار رو بکنم ( کمی باهاش ور رفتم ولی چیزی پیدا نکردم )

یه نمونه کد قرار دادم اندازش 260 کیلو است اگه برای درست کردن این راهنماییم کنید ممنونتون می شم
32027

as13851365
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 09:51 صبح
یعنی یکی از دوستان تا حالا از این ابزار استفاده نکرده تا به ما هم یه راهنمایی بکنه ؟

سعید صابری
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 09:59 صبح
از advnavbar استفاده كن راحتره
همون tms

as13851365
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 14:08 عصر
می شه کمی بیشتر توضیح بدید ؟ ( آخه هر چی گشتم چنین ابزاری نبود البته من از نسخه TMS Component Pack 4.8.0.8 استفاده می کنم )

FiACKER
یک شنبه 31 خرداد 1388, 08:34 صبح
سلام دوست عزیز
شما نمی تونید یه کموننت دیگه رو در این کپونت ها قرار بدید !
باید یه پنل بسازید . بعد به اون پنل باید چند ایتم رو به دلخواه اضافه کنید !
و ایکونه اونها رو تغییر بدید و برای ایتم هایی که ساختید یه اکشن تعریف کنید!

as13851365
یک شنبه 31 خرداد 1388, 09:36 صبح
شما نمی تونید یه کموننت دیگه رو در این کپونت ها قرار بدید !
آره . یه جورایی این رو فهمیدم ( هر کاری کردم به صورت مستقیم نتونستم این کار رو انجام بدم )

باید یه پنل بسازید . بعد به اون پنل باید چند ایتم رو به دلخواه اضافه کنید !
جوب این کار رو کردم اگه نمونه برنامه ای رو که قرار دادم دانلود کرده باشید حتما متوجه این مورد می شید

و ایکونه اونها رو تغییر بدید و برای ایتم هایی که ساختید یه اکشن تعریف کنید!
این قسمت رو یا شما خیلی خلاصه گفتید یا من نگرفتم ( اگه کمی توضیح بدید ممنون می شم )

سعید صابری
دوشنبه 01 تیر 1388, 09:09 صبح
می شه کمی بیشتر توضیح بدید ؟ ( آخه هر چی گشتم چنین ابزاری نبود البته من از نسخه TMS Component Pack 4.8.0.8 استفاده می کنم )

در پالت TMS مي تونيد پيداش كنيد
با advnavbar مي تونيد روي اون هر كامپوننتي كه خواستيد بزاريد تنها كافيه روش يه راست كليك كنيد add panel بزنيد.
در قسمت پايين روي هر پانل كليك كنيد و كامپوننتهاي مورد نياز روي هر كدام بزاريد

FiACKER
شنبه 06 تیر 1388, 07:24 صبح
دوسته عزیز اگه اون ایتم هایی که گفتم رو به پنل ها اضافه کردید پس مشکل کجاست !؟
حالا باید در رویداد ItemClick برنامه نویسی کنید. هر ایتم وقتی کلیک می شه یه شماره داره. که از طریقه اون شماره می تونید بفهمید که کدوم ایتم کلیک شده.
تویه سمپل هایی که برای این کمپوننت هست ، نمونه کد هست.

منم خواستم از این کمپوننت استفاده کنم که متاسفانه نسخه ی فوول نتونستم پیدا کنم ... البته زیاد نگشتم... لطفا اگه شما نسخه ی فووووووووول داری پیغام خصوصی کنید.