PDA

View Full Version : تشخیص اثر انگشت

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 27 خرداد 1388, 23:11 عصر
سلام
دوستان عزیز باید یک برنامه بنویسم که شناسایی اثر انگشت رو با استفاده از شبکه های عصبی انجام بده ، کسی در این باره اطلاعاتی نداره؟یا جایی به این موضوع بر نخورده؟
من خودمم هم چون اینو لازمش دارم ، باید حتما پیاده سازیش کنم . چون سرعت کار شبکه های عصبی بسیار بالاست .
باتشکر

MOSTAFANAVVAB
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 08:57 صبح
فکر نکنم بچه ها اینو بدونند اگر کمی انگلیسی بدونی می تونی تو اینترنت تو گوگل جستجو کنی انشالله به نتیجه برسی فقط یا دت نره که برای بالا کشیدن سطح فکری و دانش هم و طن اونارو تو این سایت بگذاری

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 12:51 عصر
فکر نکنم بچه ها اینو بدونند
چرا؟

یا دت نره که برای بالا کشیدن سطح فکری و دانش هم و طن اونارو تو این سایت بگذاری
حتما دوست عزیز.
شما هیچ لینکی سراغ ندارین؟چه فارسی ، چه انگلیسی

m0rteza
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 13:16 عصر
چیزی که شما نمی دونید دلیل نمیشه بقیه ندونن. من توی این سالها از همین دوستان چیزای دیدم که توی هیچ سایتی دیده نمی شه . لطفا برای توجیه کاستی های خودتان دوستان با سواد ما رو زیر سوال نبرید و از پست های نا امید کننده بپرهیزید

مهدی رحیم زاده
جمعه 29 خرداد 1388, 23:38 عصر
سلام
من یه چیزایی پیدا کردم اما هیچ کدوم اونا در مورد نحوه پیاده سازی چیزی نگفتن. شما لینکی سراغ ندارین؟
با تشکر

kiosksoft
شنبه 30 خرداد 1388, 11:43 صبح
سلام
دوستان عزیز باید یک برنامه بنویسم که شناسایی اثر انگشت رو با استفاده از شبکه های عصبی انجام بده ، کسی در این باره اطلاعاتی نداره؟یا جایی به این موضوع بر نخورده؟
من خودمم هم چون اینو لازمش دارم ، باید حتما پیاده سازیش کنم . چون سرعت کار شبکه های عصبی بسیار بالاست .
باتشکر

دوست عزیز

در این تاپیک مقالات مفیدی در زمینه شبکه های عصبی و الگوریتم هیای تشخیص آورده شده است .

نیازی به منابع خارجی نیست.

من چند تا رو نگاه کردم واقعا کامل هستن.

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=150190

aminM#
شنبه 30 خرداد 1388, 13:23 عصر
من قبلا یک قفل نوشتم که بر اساس اون نرم افزارم با استفاده از اثر انگشت بک فرد خاص باز می شد منظور شما یه همچین قفلیه؟

bahar_engineer
شنبه 30 خرداد 1388, 13:58 عصر
سلام
من پروژه پایانیم تشخیص افراد از روی اثر انگشت اونها بوده البته تحلیلی بود بیشتر

شما می تونین الگوریتم هایی مثل pattern و finger touch رو در گوگل جستجو کنین...
باید از الگوریتم picture proccessing استفاده کنین. مثلاً می یاین سه نقطه از اثر انگشت رو به صورت ثابت در نظر می گیرید و اون سه نقطه رو در بانک ذخیره می کنین.. اونوقت هر اثر انگشتی رو که می خواین تشخیص بدین در بانک وجود داره یا نه، همون سه نقطه از اون اثر انگشت را با سه نقطه ای که درون بانک هست مقایسه می کنین...

الان خیلی یادم نیست چون مربوط به 2 سال پیش بوده اما می رم نگاه می کنم اطلاعات بیشتری براتون می ذارم

adinochestva
شنبه 30 خرداد 1388, 14:11 عصر
Fingerprint Verification System Open source
http://fvs.sourceforge.net/

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 01 تیر 1388, 07:02 صبح
منتظر مقالاتتونم دوست عزیز!

mohamad.ali.musaei
سه شنبه 03 اسفند 1389, 13:45 عصر
سلام
پروژه من هم همين است ولي هيچ اطلاعاتي از آن بدست نياوردم اگر به دست آوردين ممنون مي شوم به من هم بدين