PDA

View Full Version : رشته مدیریت فناوری اطلاعات؟(MIT)

z.nasiri
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 18:07 عصر
با سلام
شاید به نظر این رشته چندان مرتبط با نرم افزار به نظر نرسه اما من تعدادی از افراد که فارق التحصیل رشته نرم افزار بودند را دیدم که در این رشته ادامه تحصیل دادند.
از همه دوستانی که اطلاع دارند می خواهم بپرسم که شرایط شغلی،واحد های درسی و کلا هر اطلاعاتی که در مورد این رشته دارند را چیه؟
با تشکر

z.nasiri
شنبه 30 خرداد 1388, 20:15 عصر
سلام
لطفا اگر اطلاعاتی از این رشته دارید هر چند محدود بگید
و نظرتون در مورد ادامه تحصیل این رشته توی فراگیر را بگید
با تشکر

s.iran
یک شنبه 07 تیر 1388, 01:49 صبح
سلام دوست عزیز
در سایت modir.ir در مورد کلیه رشته های مدیریت توضیح داده و اطلاعاتشم کامل هست. تو google هم بگردی پیدا میشه.

به نظر شما این رشته خوب هست؟؟

موفق باشید.

s.iran
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 11:29 صبح
سلام دوستان
رشته مدیریت فناوری اطلاعات زیر مجموعه رشته مدیریت است یا مهندسی IT یا هر دو؟؟

با تشکر

mehdi_turbo
دوشنبه 26 مرداد 1388, 21:30 عصر
رشته مدیریت فناوری اطلاعات زیر مجموعه رشته مدیریت است یا مهندسی IT یا هر دو؟؟

سلام عزيزان
اين رشته در چه مقاطعي دانشجو مي گيره ؟
من كه در دفترچه كارشناسي ارشد چنين رشته اي را نديدم ؟
لطفا بيشتر در موردش توضيح بدهيد اگر كسي اطلاع داره !‌ممنون

Mamdos
سه شنبه 27 مرداد 1388, 00:10 صبح
این رشته در مقطع کارشناسی ارشد (و احتمالاً دکتری) دانشجو می‌گیره و زیرمجموعه‌ی مدیریته. درس‌های کنکورش هم کاملاً مربوط به مدیریت هستند (ظاهراً به جز یه درسی با نام کاربرد کامپیوتر در مدیریت). باید کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بدید و بعد در انتخاب رشته مدیریت فا رو انتخاب کنید.
من اطلاعات دقیقی در مورد محتوای این رشته ندارم ولی یه بار که جستجو می‌کردم به نظرم اومد یه مقدار زیادی علوم انسانیه! در آن زمان اسلایدهایی رو در سایت یکی از دانشگاه‌ها دیدم که ظاهراً مربوط به یکی از دروس همین رشته بود (جزئیاتش یادم نیست) و خیلی کم‌محتوا بود! البته شاید بعضی از استادها در بعضی از دانشگاه‌ها اینجوری باشند، من دقیقاً نمی‌دونم.

اینجا (http://www.modares.ac.ir/page/systems/index/Schools/mae/grp/itm/edu/crs) می‌تونید فهرست دروس این رشته رو در دانشگاه تربیت مدرس ببینید.