PDA

View Full Version : سوال: یه سوال پیچیده در مورد User و Pass در برنامه ساخته شده

iranian-pc
جمعه 29 خرداد 1388, 03:09 صبح
با سلام خدمت همگی دوستان

میخواستم بدونم چطوری اینکار رو بکنم :

من یه User و Pass برای برنامم گذاشته ام میخوام دفعه ی اولی که کاربر برنامه رو باز

میکنه بگه یه حساب کاربری بساز همراه با پسورد در غیر اینصورت وارد برنامه نشود

البته دفعه ی دوم فقط پنجره ی User و Pass بیاد یه دکمه هم پایینش باشه برای ساخت

کاربر جدید برای برنامه

البته یه طوری باشه که بعد از ساختن یوزر و پس و نام کاربری بشه اون رو از توی برنامه تقییر

داد :عصبانی++:

لطفا اگر میتونید سورسش رو برام بزارید چون اونطوری آدم بهتر میفهمه هرکسی که جوابم رو داد براش تلافی میکنم

قبل از هر گونه همکاری شما کمال تشکر را دارم :قلب:

Nima NT
جمعه 29 خرداد 1388, 03:16 صبح
خوب ساده ترین راه استفاده از پایگاه داده هست , برای مثل فیلدی داشته باشید که مقدار True یا False بگیره که نشون دهنده این باشه که این سیستم یوزری تعریف کرده یا نه , حالا با اولین اجرا مقدار False هست , برنامه اجرا میشه و از کاربر میخواد که حساب ایجاد کنه , حساب ایجاد میشه و به صورت نام و رمز عبور در فیلدهای مجزا قرار میگیره و فیلد اول هم True میشه.
حالا در دفعه بعد که برنامه اجرا شد مقدار True هست , پس یوزری وجود داره , برنامه منتظر میمونه تا نام و رمز عبور وارد بشه , مقدارهای وارد شده رو با مقدارهای ثبت شده در بانک مقایسه میکنه اگر درست بودن که وارد میشه اگر نه که ....
اینطوری فکر کنم کار هم اصولی باشه و هم راحت.

iranian-pc
جمعه 29 خرداد 1388, 14:06 عصر
خوب ساده ترین راه استفاده از پایگاه داده هست , برای مثل فیلدی داشته باشید که مقدار True یا False بگیره که نشون دهنده این باشه که این سیستم یوزری تعریف کرده یا نه , حالا با اولین اجرا مقدار False هست , برنامه اجرا میشه و از کاربر میخواد که حساب ایجاد کنه , حساب ایجاد میشه و به صورت نام و رمز عبور در فیلدهای مجزا قرار میگیره و فیلد اول هم True میشه.
حالا در دفعه بعد که برنامه اجرا شد مقدار True هست , پس یوزری وجود داره , برنامه منتظر میمونه تا نام و رمز عبور وارد بشه , مقدارهای وارد شده رو با مقدارهای ثبت شده در بانک مقایسه میکنه اگر درست بودن که وارد میشه اگر نه که ....
اینطوری فکر کنم کار هم اصولی باشه و هم راحت.
میشه یخورده بیشتر توضیح بدی البته اگر سورسش رو بهم بدی خیلی بهتره