PDA

View Full Version : سوال: وارد کردن date به دیتابیس

soloist2006
جمعه 29 خرداد 1388, 08:50 صبح
سلام دوستان
من می خوام تاریخی رو که user وارد می کنه توی صفحه, insert بشه توی دیتابیسم

کی می تونه کمکم کنه در این مورد؟؟؟؟
با سپاس

sama01
جمعه 29 خرداد 1388, 11:19 صبح
شما چه‌قدر در مورد کار با دیتابیس اطلاعات دارید؟
اگر دارید که سوال بی مورده.
اگر ندارید، منابع آموزشی فراوانی در اینترنت حتی به زبان فارسی موجود هستند. زحمت یک جستجو را بکشید به راحتی به جواب می‌رسید.
این‌جا فروم تخصصی برنامه‌نویسی است. سوالات ابتدایی که ناشی از آشنا نبودن به زبان برنامه‌نویسی است اصولا نباید در این‌جا مطرح شود.

omid_reza
جمعه 29 خرداد 1388, 12:10 عصر
دوست عزیز این سایت محلی برای کمک به دوستانی است که می خواهد در برنامه نویسی پیشرفت کنند
این سوالات بی مورد نیست

sama01
جمعه 29 خرداد 1388, 12:47 عصر
آقای امیدرضا. خیلی جالبه که خیلی خیلی اتفاقی شما بعد از 9 ماه، دقیقا در زمانی که من چنین جوابی به کاربر محترم soloist2006 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=106672) که البته و صد البته هیچ ارتباطی با شما نداشته و ندارد اولین پست‌تون رو ارسال می‌کنید.
این اصلا جای تعجب نداره. این رو می‌گم که کسی فکر انحرافی نکنه.

بگذریم.
پیرو فرمایشات شما عرض می‌کنم که اگر بالای سایت را مطالعه کنید نوشته مرجع تخصصی برنامه‌نویسان. اگر قرار بود یک تالار معمولی باشه، هیچ وقت چنین چیزی نمی نوشتند.
جهت اطلاع‌تان عرض می‌کنم که فروم، محلی برای یا گرفتن الفبا نیست. محلی برای تضارب آرا و بحث و رفع اشکاله.
اگر مشکل دوست ما چگونگی وارد کردن اطلاعات به دیتابیس باشه که همان پست پیشین من جواب ایشان است.
و گر مشکل‌شان نحوه‌ی وارد کردن تاریخ (به طور خاص) است که بارها و بارها و بارها و... در این فروم بحث شده که با یک جستجو می‌شد به نتیجه رسید.

اینجا فرومه. چت‌روم نیست. سطح بحث‌ها فرق می‌کنه.

در ضمن اشتباه نشه. من نه حرفه‌ای هستم و نه ادعایی در این زمینه دارم.
در زمینه پرسیدن سوالات ابتدایی زیاد بحث شده. لطفا ادامه ندید.

soloist2006
جمعه 29 خرداد 1388, 17:19 عصر
آقای sama عزیز گویا انقدر غرق در غرور هستید که نمی تونیدپایین تر از خودتون رو ببینید... واقعا برای نوشتن این جواب تندتون متاسفم هستم... ببخشید که با سوال بی موردم وقت شما رو گرفتم ، گرچه شما می تونستید این پست رو اسکیپ کنید و اصلا بهش نگاه نکنید وقتی مسخره فرضش می کنید... امیدوارم بیش از این غرق در غرور برنامه نویسی بشید در کنار مرجع تخصصی برنامه‌نویسان تون. متخصص عزیز باز نیز پورش می طلبیم که در این فروم حضور پیدا کردیم و شخص شخیص شما، باسوال بی مورد ما به پر قباش بر خورده

آقای امید رضا از مطلبتون کمال تشکر رو دارم

TheMohammad
شنبه 30 خرداد 1388, 12:17 عصر
soloist2006 عزیز ! گویا انقدر غرق در غرور هستید که حاضر نیستید برید مطالب پایه رو از کتاب یا هر جای دیگه یاد بگیرین !

zoghal
یک شنبه 31 خرداد 1388, 10:12 صبح
البته خیلی ها مغرور نیستن. بلکه تنبلا همیشه دنبال هلو برو تو گلو هستن