PDA

View Full Version : اجرای یک صفحه از صفحه دیگر

smrb59
شنبه 30 خرداد 1388, 00:45 صبح
با سلام میخوام صفحه default3 رو توdefault نمایش بدم اما هر کاری می کنم نمیشه دو صفحه بسیار ساده است.تو صفحه default3 یه دیو زدم که میخوام تو صفحه default نمایش بدم همین.

من این دو صفحه رو پیوست کردم

agha1357
شنبه 30 خرداد 1388, 10:58 صبح
ميتوني از iframe استفاده كني
<iframe src=def3.htm style="width=220px; height=90px;" ></iframe>

smrb59
شنبه 30 خرداد 1388, 20:04 عصر
با تشکر از اینکه جواب دادید ولی من نمیخوام از iframe استفاده کنم راستشو بخواهید صفحه default3 تو یه سایت دیگه است و حالا من میخوام این صفحه رو فرا خوانی کنم مشکل من اینه ممنون میشم کمکم کنید.

yasgig
پنج شنبه 25 تیر 1388, 11:50 صبح
از کد زیر استفاده کنید.

<?php include("http://example.com/index.php"); ?>

dannydolph
پنج شنبه 25 تیر 1388, 18:39 عصر
دوست عزیز این کدی که شما نوشتی کاربردش زمین تا آسمون فرق میکنه.از اون تگ <script> فقط برای import کردن script ها استفاده میشه.(برای اطلاعات بیشتر یه نگاهی به مقادیر خاصیت type این تگ بندازین و مقادیرش رو از اینترنت یا نرم افزارهایی مثل dreamweaver پیدا کنید و مطالعه کنید.راستی یه نگاهی به type همین کدی هم که خودت نوشتی بنداز ببین type رو چی معرفی کردی و بعد ازش می خوای چه چیزی رو لود کنه!!).من php کار هستم و اطلاعات زیادی در مورد aspx ندارم.ولی باید بگردی ببینی با چه دستوری میتونی کار تابع include ما رو انجام بدی.

smrb59
سه شنبه 30 تیر 1388, 14:29 عصر
از دوستان کسی دیگه ای نظری نداره.بد جوری تو این موندم.حداقل اگه هم شده یه لینکی رو معرفی کنید.با تشکر

Mah
چهارشنبه 31 تیر 1388, 08:47 صبح
سلام .
به اینجا نگاه کن یک نمونه مثال هم هست (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=95139).
شما کافیه به جای آدرس فایل صفحه toFrame ، آدرس صفحه دلخواه را بدهید .

smrb59
یک شنبه 11 مرداد 1388, 19:54 عصر
سلام من به یه جاهایی رسیدم اما دو تا مشکل داره یک اینکه تو فایر واکس نشون میده اما تو اینترنت اکسپلورر ارور میده دوم اینکه اگه یک کد اچ تی ام ال رو بخوام نشون بدم مثلا اگه بخوام یه عکس رو نشون بدم ارور میده .
لطفا هر کسی نظری داره بیان کنه.
فایل رو هم ضمیمه کردم.

Mah
دوشنبه 12 مرداد 1388, 07:47 صبح
سلام .
متاسفانه من دم دستم .Net نیست که تست کنم .
اما متوجه شدم شما چنین کدی در صفحه default.aspx داری ، که فکر نمی کنم صحیح باشه .

<form id="form1" runat="server">
<script type="text/javascript" src="Default5.aspx"></script>
</form>

اگر شما از VS.Net داری استفاده می کنی ، بهتره اشیاء مورد نیازت را روی فرم قرار بدی و بعد در صفحه Default.aspx کدهای JS را فراخوانی کنی .
برای فراخوانی کدت درسته . اما پسوند فایلت باید .js باشه و در آن فقط از کدهای JavaScript استفاده شده باشه .

موفق باشید .

smrb59
دوشنبه 12 مرداد 1388, 11:29 صبح
با تشکر از شما.آره یه راحل خیلی مطمئن اینه که شما فرمودید اما من میخوام اطلاعات رو از جدول واکشی کنم بعد به کاربر نشون بدم در این راه باید از دیتالیست هم استفاده کنم .پس نمی تونم برای این کار از فایل جاوا اسکریظت کمکم بگیرم و همه کدا رو تو اون بنویسم.

smrb59
شنبه 24 مرداد 1388, 01:00 صبح
من مشکلم هنوز حل نشده لطفا کمکم کنید دیگه در این مورد به آخر خط رسیدم.

narsic
سه شنبه 27 مرداد 1388, 15:20 عصر
از کد زیر استفاده کنید.

<?php include("http://example.com/index.php"); ?>

من مشکلم هنوز حل نشده لطفا کمکم کنید دیگه در این مورد به آخر خط رسیدم.
با سلام
پاسخ شما رو دوستمون دادن تنها یک نکته باقی میمونه اونم اینه که در زمان ذخیره کردن صفحه به جای .htm باید .PHP ذخیره کنید که صفحه به موتور PHP ارسال گردد .
موفق باشید