PDA

View Full Version : قالب سايت php

alifiroozi
شنبه 30 خرداد 1388, 11:16 صبح
سلام خسته نباشيد من چند تا قالب php دانلود كردم ولي نمي دونم با چه برنامه اي وبرايشش كنم كسي مي تونه منو راهنمايي كنه ممنوم مي شم.

ahmadbadpey
شنبه 30 خرداد 1388, 11:36 صبح
قالب php دیگه چیه ؟؟؟
احتمالا منظورتون اسکریپت های آماده PHP است که معمولا اون ها رو با نرم افزار هایی همچون dreamweaver و ... ویرایش می کنند .

ahmadbazi
شنبه 28 آبان 1390, 17:48 عصر
سلام اگه میشه من رو راهنمایی کنید.من 300 مگ هاست رایگان گرفتم و میخوام سایت طراحی کنم.اما هیچی بلد نیستم .الان باید برم قالب سایت دانلود کنم به به آدرس هاستم آپلود کنم؟ لطفا من رو راهنمایی کنید

ravand
شنبه 28 آبان 1390, 21:08 عصر
سلام اگه میشه من رو راهنمایی کنید.من 300 مگ هاست رایگان گرفتم و میخوام سایت طراحی کنم.اما هیچی بلد نیستم .الان باید برم قالب سایت دانلود کنم به به آدرس هاستم آپلود کنم؟ لطفا من رو راهنمایی کنید

سلام داداش
شما اگه هيچي از طراحي قالب نميدوني كه نميتوني قالب بسازي. الان شايد بخواي يه منوي قشنگ به دلخواه خودت يا طرفي كه ميخواي براش بسازي يا هدر زيبا بسازي. وقتي بلد نباشي با فتوشاپ حداقل كاري كني كه نميتوني يه قالب خوب بسازي. بعد بايد ببيني قالبت با همه ي مرورگر ها سازگار هست يا نه؟ مي توني از سايت http://browserling.com/ استفاده كني. اينو بدون كه يه طراح سايت فقط برنامه نويس html و css و برنامه ي تحت سروري چون php يا asp و يا .. تنها نبايد بلد باشه. بلكه بايد تا حدودي با برنام هاي گرافيكي چون فتوشاپ و فلش و فري هند و كورل دراو و ... بايد كار كرده باشه. حالا معتقد نيستم كه با همه ي اينا حداقل با يكي دو تاشون.
موفق باشي.

persian-boy
یک شنبه 29 آبان 1390, 21:39 عصر
سلام

سوالتون بیش از اندازه کلی بود

شما دنبال قالب های html باشید و اینو تو گوگل سرچ کنید