PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد مودم

baidin
شنبه 30 خرداد 1388, 23:12 عصر
با سلام
توی اکسس قسمتی هست که میتونیم تماس تلفنی برقرار کنیم و یا نرم افزارهایی هستند که این کار را انجام میدهند و میتونیم شماره تلفن را بدهیم و زنگ بزنیم ولی زمانی که تماس برقرار میشه و طرف مقابل صحبت میکنه صداهایی به صورت نامشخص از صحبتهای طرف مقابل در مودم میشنوم میخواستم ببینم که به چه صورتی صدای خودم را ارسال کنم و صحبتهای طرف مقابل را هم به صورت واضح بشنوم.

baidin
دوشنبه 01 تیر 1388, 23:46 عصر
با سلام
توی اکسس قسمتی هست که میتونیم تماس تلفنی برقرار کنیم و یا نرم افزارهایی هستند که این کار را انجام میدهند و میتونیم شماره تلفن را بدهیم و زنگ بزنیم ولی زمانی که تماس برقرار میشه و طرف مقابل صحبت میکنه صداهایی به صورت نامشخص از صحبتهای طرف مقابل در مودم میشنوم میخواستم ببینم که به چه صورتی صدای خودم را ارسال کنم و صحبتهای طرف مقابل را هم به صورت واضح بشنوم.

كسي اينجا نيست!:عصبانی++:

daffy_duck376
سه شنبه 02 تیر 1388, 06:47 صبح
اکسس هیچ امکاناتی برای شماره گیری با مودم از خودش ندارد .چون اصلا برای این کار ساخته نشده . همه را از API ویندوز استفاده میکند . شما برای اینکه نتیجه بهتری بگیری خوبه که در این مورد تحقیق کنی . در مورد vb من زیاد وارد نیستم ولی برنامه های زیادی تو وبلاگ های مختلف دیدم که با vb نوشته شده بود و از api استفاده میکرد. البته فکر کنم اونها رو با vb6 نوشته بودن . زیاد یادم نیست. اما به هر صورت شاید بتونید با استفاهده از فیشهای صدا و میکروفنی که بعضی از مودمها روشون دارن استفاده کنی البته این فقط یه حدسه!