PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد مودم

baidin
شنبه 30 خرداد 1388, 23:14 عصر
با سلام
توی اکسس قسمتی هست که میتونیم تماس تلفنی برقرار کنیم و یا نرم افزارهایی هستند که این کار را انجام میدهند و میتونیم شماره تلفن را بدهیم و زنگ بزنیم ولی زمانی که تماس برقرار میشه و طرف مقابل صحبت میکنه صداهایی به صورت نامشخص از صحبتهای طرف مقابل در مودم میشنوم میخواستم ببینم که به چه صورتی صدای خودم را ارسال کنم و صحبتهای طرف مقابل را هم به صورت واضح بشنوم.

baidin
دوشنبه 01 تیر 1388, 23:47 عصر
با سلام
توی اکسس قسمتی هست که میتونیم تماس تلفنی برقرار کنیم و یا نرم افزارهایی هستند که این کار را انجام میدهند و میتونیم شماره تلفن را بدهیم و زنگ بزنیم ولی زمانی که تماس برقرار میشه و طرف مقابل صحبت میکنه صداهایی به صورت نامشخص از صحبتهای طرف مقابل در مودم میشنوم میخواستم ببینم که به چه صورتی صدای خودم را ارسال کنم و صحبتهای طرف مقابل را هم به صورت واضح بشنوم.

كسي اينجا نيست!

Afshin160
سه شنبه 02 تیر 1388, 08:07 صبح
مودم هايي كه voice دارن فكر كنم مودم ِD-link DFM 562is كارت را بندازه

baidin
جمعه 05 تیر 1388, 15:36 عصر
مودم هايي كه voice دارن فكر كنم مودم ِD-link DFM 562is كارت را بندازه

با تشكر
مودم من zoltrix هست و دو تا فيش Mic و SPK داره ولي اينها كار نميكنه . اينها را كجا بايد استفاده كرد؟

hojjat_gh
جمعه 05 تیر 1388, 19:20 عصر
با سلام
دوست عزیز این کار با مودم هایی که تو بازار هست نشدنیه منم خیلی دنبالش بودم نهایتا فهمیدم که باید یه سخت افزار جانبی رو سیستم نصب بشه تا کار رد وبدل صدا از طریق مودم رو انجام بده

baidin
یک شنبه 07 تیر 1388, 22:09 عصر
با سلام
دوست عزیز این کار با مودم هایی که تو بازار هست نشدنیه منم خیلی دنبالش بودم نهایتا فهمیدم که باید یه سخت افزار جانبی رو سیستم نصب بشه تا کار رد وبدل صدا از طریق مودم رو انجام بده

با تشکر از زمانی که گذاشتید

پس این SPK و MIC برای چی گذاشته شدند و استفاده آنها کجاست؟ و سخت افزاری که فرمودید چیه یعنی با وجود مودم و آن سخت افزار مشکل حل میشه و نیازی به تهیه مودم نیست؟

hojjat_gh
یک شنبه 07 تیر 1388, 23:43 عصر
با تشکر از زمانی که گذاشتید

پس این SPK و MIC برای چی گذاشته شدند و استفاده آنها کجاست؟
منم نمیدونم به چه شکل میشه ازشون استفاده کرد

و سخت افزاری که فرمودید چیه یعنی با وجود مودم و آن سخت افزار مشکل حل میشه و نیازی به تهیه مودم نیست؟
چرا نیاز به مودم هست ولی این سخت افزار هم سر راه مودم قرار میگیره که یه کیت الکترونیکی هست و این رو یه شرکت که برنامه 118 رو نوشته بود برا سیستم های 118 با این کیت صدا رو رد وبدل میکرد از طریق مودم و یه جورایی انحصاریه

baidin
چهارشنبه 10 تیر 1388, 01:21 صبح
منم نمیدونم به چه شکل میشه ازشون استفاده کرد

چرا نیاز به مودم هست ولی این سخت افزار هم سر راه مودم قرار میگیره که یه کیت الکترونیکی هست و این رو یه شرکت که برنامه 118 رو نوشته بود برا سیستم های 118 با این کیت صدا رو رد وبدل میکرد از طریق مودم و یه جورایی انحصاریه

با تشکر
شاید سیستم 118 قسمت های توی اوی پیش بینی شده که به درد برنامه های تلفن گویا نخوره و شاید سطح اون خیلی بالاتر از تلفن های گویا باشه چون کسانی که با تلفن های گویا کار میکنند و تایپیکهای این سایت را هم بررسی کردم مثل اینکه فقط یک مودم از نوع
Voice
کارشون را حل کرده و اسمی از اون سخت افزاری که فرمودید نبرده اند و بحث انحصاری و غیر انحصاری هم نبوده

متشکرم

MohammadMehdi
سه شنبه 16 تیر 1388, 03:29 صبح
با fax modem ای که شما دارین فقط میشه به اینترنت وصل شد و تبادل اطلاعات کرد
برای برقراری تماس باید مودم مخصوص این کار رو داشته باشید (اگر اشتباه نکنم voice modem ) .