PDA

View Full Version : سوال: بانک ملی !

milade
دوشنبه 01 تیر 1388, 10:01 صبح
سلام
دیروزرفتم برا یه مشتری از بانک ملی وب سرویس بگیرم گفتن که فقط به دانشگاه ازاد سرویس میدیم
میخاستم ببینم کسی خبری داره ؟
+
این بانکه فکر کنم اطلاع دقیقی نداشت
دوستان اگه توی چند ماه اخیر استفاده داشتند(یا الان دارند از وب سرویس بانک استفاده می کنند ) لطفاً یه تلفنی چیزی بدید که من به بانکمون بگم که میشه ...
(راستی بگم این مشتری من فرد حقیقی هست و حقوقی نیست .. )

با تشکر

mahdi_farhani
دوشنبه 01 تیر 1388, 19:04 عصر
از بانک ملت یا پارسیان وب سرویس بگیر

naeeme
چهارشنبه 03 تیر 1388, 11:21 صبح
بانک ملی وب سرویسش طوری هست که صد در صد مبلغ رو از حساب مشتریت کم می کنه. برای جاهایی مثل ثبت نام دانشگاه خوبه وگرنه برای فروشگاه که من ترجیح میدم ازش استفاده نکنم.
و فکر هم می کنم که خدماتش رو فقط به شخصیت های حقوقی ارائه می کنه.

kiosksoft
چهارشنبه 03 تیر 1388, 12:46 عصر
سلام
دیروزرفتم برا یه مشتری از بانک ملی وب سرویس بگیرم گفتن که فقط به دانشگاه ازاد سرویس میدیم
میخاستم ببینم کسی خبری داره ؟
+
این بانکه فکر کنم اطلاع دقیقی نداشت
دوستان اگه توی چند ماه اخیر استفاده داشتند(یا الان دارند از وب سرویس بانک استفاده می کنند ) لطفاً یه تلفنی چیزی بدید که من به بانکمون بگم که میشه ...
(راستی بگم این مشتری من فرد حقیقی هست و حقوقی نیست .. )

با تشکر

سلام

کارمند بانکی که شما مراجعه کردید در جریان کار نبوده یا اینکه شما درست توجیه ش نکردید که چی میخواین!!

milade
چهارشنبه 03 تیر 1388, 13:16 عصر
سلام
با تشکر ویژه از دوستان ...

از بانک ملت یا پارسیان وب سرویس بگیر
بانک ملت که ساپورتش صفر هست و اصلاً از موضوع پرتن !!!
بانک پارسیان هم کار کردم ، سود زیاد میگیره ! اخه مگه یه جومونگ چنده که 3% هم بره (فرضاً) ...

بانک ملی وب سرویسش طوری هست که صد در صد مبلغ رو از حساب مشتریت کم می کنه. برای جاهایی مثل ثبت نام دانشگاه خوبه وگرنه برای فروشگاه که من ترجیح میدم ازش استفاده نکنم.
و فکر هم می کنم که خدماتش رو فقط به شخصیت های حقوقی ارائه می کنه.

خوب مگه اگه 100% کم بشه بده ؟
تازه ! ایا مطمعنید که فقط حقوقیه ؟!!!
من فکر نمیکنم ... چرا که توی فرمهای ثبت نام داخل سایت اجازه استفاده به اشخاص حقیقی هم داده شده !

کارمند بانکی که شما مراجعه کردید در جریان کار نبوده یا اینکه شما درست توجیه ش نکردید که چی میخواین!!
والله حالا که دارند اذیت میکنن ! هی امروز برو فردا بیا
در کل اینکه من با سی دی جومونگ D: هم که شده تفحیمش کردم ...
اما هی زن میزنه شیراز اون یارو میگه فقط دانشگاه !
در حالی که از امداد شعب و خدمات اینترنتیپرسیدم گفتن میشه ...

دوستان اگه تلفنی چیزی از کسی دارند/ یا اینکه کسی از وب سرویس بانک ملی استفاده میکنه یه چیزی بگه که برم بگم بابا اینم مدرک ..

با تشکر ویژه از دوستانی که در تاپیک حضور داشتند

naeeme
شنبه 06 تیر 1388, 13:25 عصر
http://www.bmi.ir/Forums/ShowPost.aspx?PostID=2393&AspxAutoDetectCookieSupport=1

این لینک رو نگاه کنین. در مورد فقط حقوقی من اشتباه کردم.
اینکه گفتم 100 در 100 کم میشه، بدیش به اینه که اگر سرورت بره رو هوا، اون موقع بیچاره میشی تا پول مشتری رو بخوای برگردونی! حداقل بانکهای دیگه یه verify دارن که اگر اون رو نگرفتن، پول رو از حساب مشتری کم نمی کنن. اما توی ملی چون این verify وجود نداره، اصلا هیچ تضمینی نیست که اگه سایت شما دچار مشکل شد، یا کاربر برنگشت به سایتت، چه اتفاقی برای اون تراکنش افتاده. در ضمن از post برای ارسال مقادیر استفاده می کنه که این یعنی خداحافظ مسترپیج!
بانک سامان رو هم یه سربزنین. با اینکه اون هم از post استفاده می کنه اما از ملی بهتره.

kamrannazari
شنبه 06 تیر 1388, 19:44 عصر
من بانك سامان استفاده مي كنم خوبه
بانك ملي هم فقط به شخصيت هاي حقوقي اونم كساني كه تعداد تراكنش هاشومن خوب باشه مثلا دانشگاه ها و آموزشگاه ها براي ثبت نام و نه براي فروشگاه
ولي بانك سامان به همه اين سرويس رو مي ده خيلي هم راحت و با پشتيباني خوب.
حتي براي اولين بار من ديدم كه دستگاه هاي pos كه مي دن مي تونيد از نوع adsl انتخاب كنيد
من گرفتم تعداد تراكنش ها هم خيلي بالا هست تقريبا ماهانه بالاي 1500 تراكنش ، تازه سرعتش هم اونقدر بالا هست كه اگر قبلا دايل آپ استفاده مي كردين تعجب مي كنيد در عرض ٣ يا ٤ ثانيه كارا انجام مي شه. پشتيبانيش هم خوبه هر وقت زنگ زديم سريع اومدن ولي خدا نصيبتون نكنه بانك ملت بانك صادرات هم داريم بدك نيست.

milade
یک شنبه 07 تیر 1388, 16:52 عصر
دوستان تشکر ...
گفتم ملی چون از 100 نفر حداقل 50 تا ملی کارت دارند ... ( حالا ... )
خوب من که دیگه ملی نمیرم !
تمام فرمها رو پرینت گرفتم دادمشون باز میگه نمیشه !
ملت هم که ...

دیگه چه میشه کرد ، یا بریم پارسیان یا سامان ... هر چند سود 3% بالاس اما به زجر این یه هفته و اینده ما ارزه !

اتمام تاپیک ...

موفق باشید