PDA

View Full Version : سوال: چه کدی در ویژوال بیسیک وارد کنم تا بتوانم از طریق آن پروژه خود را کامپایل کنم؟

mmssoft
چهارشنبه 03 تیر 1388, 15:24 عصر
من یک برنامه برای ایجاد فایل های نصب شونده یا Setup ساختم و می خوام وقتی کاربر همه تنظیمات دلخواهش روی فایل نصب شونده انجام داد اون رو به صورت یک فایل exe اجرایی کامپایل کنم و بسازم. لطفا من را راهنمایی کنید. :متفکر:

ehsanocx
چهارشنبه 03 تیر 1388, 16:34 عصر
سلام دوست عزیز. نیازی به کد نداره. وقتی که ویژوال بیسیک رو نصب می کنی همراهش ابزار هایی نصب میشخ که به وسیله اونها می تونی Compile کنی ok?
برو توی Start menu بعد برو توی Programs بعد بو توی پوشه Microsoft Visual Basic 6.0 بعد توی پوشه Microsoft Visual Basic tools از انجا ابزار Package & Deployment Wizard رو انتخاب کن و آدرس پروژه ات رو بده و کمپایل کن. موفق باشی. تشکر یادت نره.بای

mmssoft
چهارشنبه 03 تیر 1388, 16:37 عصر
سلام دوست عزیز. نیازی به کد نداره. وقتی که ویژوال بیسیک رو نصب می کنی همراهش ابزار هایی نصب میشخ که به وسیله اونها می تونی Compile کنی ok?
برو توی Start menu بعد برو توی Programs بعد بو توی پوشه Microsoft Visual Basic 6.0 بعد توی پوشه Microsoft Visual Basic tools از انجا ابزار Package & Deployment Wizard رو انتخاب کن و آدرس پروژه ات رو بده و کمپایل کن. موفق باشی. تشکر یادت نره.بای

دوست عزیز ممنون ولی منظور من این نبود. اگر برنامه هایی را که فایل Setup می سازند را دیده باشی بعد انجام تغییرات روی فایل ستاپ می تونی اون را با فرمت exe ذخیره کنی. من می خوام بدونم چه کدی رو باید وارد کنم که این کار انجام پذیر باشه؟

Felony
چهارشنبه 03 تیر 1388, 18:04 عصر
اول از همه باید با ساختار فایل های اجرایی آشنا بشید ، :اشتباه: شما اول برنامه رو نوشتین و بعد به فکر کار اصلی برنامه افتادین ؟ کل این برنامه رو این ساختارش هست !

mmssoft
پنج شنبه 04 تیر 1388, 14:26 عصر
خوب حالا که این کار رو کردم شما من رو راهنمایی کنید. من به کمک فوری نیاز دارم. :اشتباه: :ناراحت: :افسرده: :گریه:

مهران رسا
پنج شنبه 04 تیر 1388, 19:56 عصر
راستش کار درستی نیست که یه کد آماده در اختیارتون قرار بگیره . چون در این صورت با توجه به اطلاعات کمی که در این زمینه دارید تقریباً هیچ کمکی بهتون نمی کنه و بهتره مفاهیم رو از پایه یاد بگیرین .
در هر صورت من یک نمونه قرار میدم ولی حتماً قبلش 4 تا PDF بدرد بخور بخونید .:چشمک: