PDA

View Full Version : سوال: تبديل برنامه هاي VS 2005 به VS 2008

vandermond
شنبه 06 تیر 1388, 07:26 صبح
سلام
من چند وقتي هست كه ميام تو اين سايت. اوايل برنامه هايي كه با VS 2005 بود رو ميگرفتم و خود VS 2008 (كه من ازش استفاده ميكنم) اونا رو تبديل ميكرد به 2008. ولي الان ديگه اين كار رو نميكنه. پيغام زير رو ميده:

---------------------------
Microsoft Visual Studio

The application for project 'G:\My Documents\Hospital\Hospital.csproj' is not installed.

Make sure the application for the project type (.csproj) is installed.
---------------------------

Hospital اسم پروژه اي هست كه با 2005 نوشته شده.
لطفا كمك كنيد ...

alirezavafi
شنبه 06 تیر 1388, 10:02 صبح
فکر کنم بخاطر اینه که c# رو موقع نصب تیکشو برداشتی که نصب نشه
این error به خاطر نصب نبودن c# هست فکر کنم vb رو فقط نصب کردی
از تو splash ویژوال استودیو که موقع اجرا نشون میده میتونی بفهمی که چه چیزایی نصب شده اگه c# توشون بود یعنی نصب شده

vandermond
شنبه 06 تیر 1388, 10:51 صبح
دوست عزيز من با سي شارپ (البته 2008) برنامه مينويسم. مشكلم اينه كه پروژه هاي 2005 رو باز نميكنه (يعني تبديل نميكنه (اين كار رو قبلا ميكرد)). اين پيام هم فكر ميكنم براي نصب نبودن سي شارپ 2005 مياد ولي ميخوام 2005 ها رو به 2008 تبديل كنه.
لطفا كمك كنيد ...

hozouri
سه شنبه 06 مرداد 1388, 10:15 صبح
من هم جدیداً به همچین مشکلی بر خوردم ...

یه پروژه رو دانلود کردم نه با 2005 و نه با 2008 اومد بالا و همین پیغام رو داد.

Make sure the application for the project type (.csproj) is installed.

کسی نمی دونه چه جوری باید این مشکل رو حل کرد ...

bill_geits
سه شنبه 06 مرداد 1388, 12:13 عصر
بهتره پروژه اي كه خطا ميده رو بذاري تا دوستان روش كار كنن شايد روششو پيدا كردن.

Unknownlive
سه شنبه 06 مرداد 1388, 12:37 عصر
خوب از طریق SDK CommandPrompt تسط کنید ببینید پروژه کامپایل می شه در واقع شاید پروزه خراب باشه برا همین از این طریق می تونید عمل کنید البته تبدیل هم می تونید بکنید که من دستورش را نمی دانم

keivan mousavi
سه شنبه 06 مرداد 1388, 12:52 عصر
پروژه ای که با 2005 نوشته شده اگه میخواید تو 2008 اجرا بشه از طریق گزینه File بازش کنید خوده استادیو انو با ورژن 2008 تطبیق میده اگه موقع Debug شدن ایراد بگیره اشکال از برنامه ای که نوشتید چون کامپایلر 2008 از 2005 خیلی قویتره

ویرایش شده توسط مهدی کیانی => مدیر بخش
دوست عزیز، ارامش خودتان را حفظ کنید
موفق باشید

hozouri
سه شنبه 06 مرداد 1388, 14:05 عصر
دوستان من فقط می خوام یه پروژه رو باز کنم. از نظر ورژن هم انقدر بارم هست که بدونم چی کار می کنم.

فقط موقعی که من می خوام پروژه رو open کنم این پیغام نمایش داده میشه و پروژه را باز نمی کنه ...

خواهشن در مورد مطالبی که هیچ زمینه ای ندارید راهنمایی نفرمایید . چون ذهن سوال کننده رو به انزوا می کشه ...

hozouri
سه شنبه 06 مرداد 1388, 14:14 عصر
دوستان این پیغام فقط به خاطر این بود که فایل رو حتماً باید از file\open\project solution باز کنی اگر به هر روش دیگه بخوای این برنامه رو باز کنی این پیغام رو می ده ...