PDA

View Full Version : سوال: تقویم گوگل

dare_khamosh
یک شنبه 07 تیر 1388, 08:50 صبح
من می خوام (یعنی ازم می خوان) فرمم رو شبیه تقویم گوگل (Gmail)درست کنم
می خوام مثل اون باشه مثلا اون خط قرمز که ساعت رو نشون میده و تب های بالا که روز، هفته و ماه هستن و ...
اصلا میشه همچین چیزی رو ساخت؟؟؟
اگه میشه بهم کمک کنین
ممنون میشم:لبخندساده:

dare_khamosh
یک شنبه 07 تیر 1388, 10:41 صبح
یکی یه نظری، دادی، هواری، مشتی، لگدی، چیزی نمیده:متعجب:

:گریه::افسرده::ناراحت::عصبان :

dare_khamosh
شنبه 13 تیر 1388, 11:32 صبح
یعنی هیچ کس نیست که لااقل بگه اصلا همچین چیزیو میشه طراحی کرد یا نه ؟:عصبانی::گریه::متفکر:

Yasersadegh
شنبه 13 تیر 1388, 11:51 صبح
یعنی هیچ کس نیست که لااقل بگه اصلا همچین چیزیو میشه طراحی کرد یا نه ؟:عصبانی::گریه::متفکر:
سلام دوست عزيز خيلي عصباني نشو
خوب بايد تحمل داشته باشي!!:چشمک:
ببين دوست عزيز من يه چيزي بهت بگم و اون اينكه " كار نشد نداره" و " خواستن توانستن است"!!
خوب اگه مي خواي برنامه ي تقويم درست كني مثل تقويم گوگل به نظر من كار خيلي سختي نيست و فقط كمي وقت مي خواد و حوصله كه صرف كني تا انجام بشه!!
اما اگه منظورت اون tab هايي كه استفاده كرده فكر ميكنم كه مي توني تويه toolbox سي شارپ پيداش كني!!
اگرم منظورت چيز ديگه اي كه بفرماييد تا اگه تونستم كمك كنم!!:لبخندساده:
موفق باشي:چشمک:

dare_khamosh
شنبه 13 تیر 1388, 12:28 عصر
ممنون از جوابت
اون تب ها که کاری نداره توی toolbox هست
می خوام بدونم چطوری باید توی تب هارو طراحی کنم(مثل گوگل، اون ساعت خطی قرمز رنگ، نمایش تقویم به صورت روز، هفته و ماه و اینکه مثلا وقتی که روی یه قسمت کلیک میکنی یه حباب باز میشه که میتونی توش یادداشت بزاری )
تازه من می خوام همه یادداشت هام سبز نباشن، به سه رنگ سبز(برای یادداشت ها)، قرمز (برای قرارها) و آبی (برای اتفاقات یا همون رویدادها)باشن
یه تقویم فارسی هم می خوام برای سمت چپ فرم
آره دیگه می خوام یه تقویم درست و حسابی درست کنم (این اولین پروژمه:خجالت: می خوام درست انجامش بدم تا آخریش نباشه:افسرده:)
در ضمن این طرح (چون تحت وب نیست و #C هست) حق کپی رایت داره:اشتباه:
از کمک و همیاریتون ممنون میشم:لبخندساده:

13601360
شنبه 13 تیر 1388, 16:41 عصر
دوست عزیز یه نگاهی به این لینک بنداز

http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=679103&postcount=215