PDA

View Full Version : سوال: پاک کردن فایلهای سیستمی با #c

memol_nh
دوشنبه 08 تیر 1388, 13:12 عصر
آخه من از دست شما چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:عصبانی++::ع بانی++::عصبانی++::عصبانی++::عص انی++:

چرا به جای اینکه تند تند تاپیکمو حذف کنید جوابمو نمیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
من یه سوال ساده پرسیدم گفتین کد مخرب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تاپی ک گذاشتم بازم حذف کردین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فکر نمیکنید به جای اینکارا اگه جوابمو داده بودین این قائله ختم شده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:عصبانی::عصبانی::عصبانی::عصب نی::عصبانی::عصبانی::عصبانی:: صبانی::عصبانی::عصبانی::عصبا ی::عصبانی::عصبانی::عصبانی:

Hamishebahar
دوشنبه 08 تیر 1388, 13:25 عصر
سلام.

FileInfo A = new FileInfo(@"C:\A.txt");
A.Attributes = FileAttributes.Normal;
A.Delete();

موفق باشید.

memol_nh
دوشنبه 08 تیر 1388, 13:31 عصر
مرسی .
یعنی برای فایلهای سیستمی مثل system32 هم جواب میده؟:لبخندساده:

Hamishebahar
دوشنبه 08 تیر 1388, 13:37 عصر
برای حذف اون فایلی که میخوای.آره حذف میشه ولی دوباره از dllcache کپی میشه.البته اگه فایل ویندوزی باشه.

اگه حذف نشد بدون که فایل توسط یک پروسه پشتیبانی میشه.یا پروسه درحال اجراست.باید پروسه رو ببندی و بعد فایل رو حذف کنی.منظور از پروسه برنامست.

memol_nh
دوشنبه 08 تیر 1388, 14:07 عصر
پس خیالم راحت باشه که ویندوزم نمیپره؟:چشمک:

newgoldenman
دوشنبه 08 تیر 1388, 14:21 عصر
چه عصبی!
سلام.

بستگی داره كه چه فایلی رو حذف كنید. اگر فایل های حیاتی سیستم رو حذف كنید، حتی مكنه دیگه ویندوزتون Load نشه.

موفق باشید.

memol_nh
دوشنبه 08 تیر 1388, 14:39 عصر
:متعجب::متعجب: :لبخندساده::لبخندساده: :قهقهه::قهقهه:
من عصبی نیستم.عصبیم کردن.من یه برنامه میخوام که بتونه system32 روپاک کنه؟ ویندوز بپره یا نه مهم نیست !!!فقط اگر مطمئن بودم چه اتفاقی قراره بیفته بهتر بود.:بامزه:

sima_62
دوشنبه 08 تیر 1388, 17:36 عصر
سلام.
کد:
FileInfo A = new FileInfo(@"C:\A.txt"); A.Attributes = FileAttributes.Normal; A.Delete();
موفق باشید.

سلام من اين راه رو امتحان کردم فقط چند تا فايل پاک شدهمه پاک نشدن.
اگر راه ديگه اي مي دونيد ممنون ميشم بگيد.

newgoldenman
دوشنبه 08 تیر 1388, 22:57 عصر
من عصبی نیستم.عصبیم کردن.من یه برنامه میخوام که بتونه system32 روپاک کنه؟ ویندوز بپره یا نه مهم نیست !!!فقط اگر مطمئن بودم چه اتفاقی قراره بیفته بهتر بود.:بامزه:

عجب!

پس مهم نیست چه بلایی سر ویندوز بیاد؟! خوب با دو سه خط كد اسمبلی بزن همه رو درب و داغون كن! نیازی به #C و غیره هم نیست! البته مسلم هست كه نمیتونی موقع اجرای ویندوز، بزنی فایلهای خودش رو درب و داغون كنی. چون خیلی از فایلهای توی system32 در حال اجرا هستند. كه process های اصلیشون رو میشه از توی TaskMngr دید! و این ها رو نمیشه پاك كرد. حالا با هر زبونی! مگر اینكه نخ اونها رو بگیری دستت، نخو ببری، بندازیش دور!!!

memol_nh
دوشنبه 08 تیر 1388, 23:42 عصر
مرسی از اینکه درب و داغون کردن ویندوز رو اینقدر شیرین وزیبا جلوه دادین!!:خجالت::خجالت:

من یه کد با #c میخوام.ومیخوام بدونم که اصلا سیستم عامل اجازه پاک کردن system32رو بهم میده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:افسرده::گیج:

دارم لحظه شماری میکنم برای کشیدن این نخ !:چشمک::چشمک:
خیلی محکم نباشه من در توانم نیست...:خجالت::خجالت::بامزه::ب امزه:

Hamishebahar
سه شنبه 09 تیر 1388, 01:38 صبح
سلام.
فکر پاک کردن system32 رو از سرت بکن بیرون.امکان نداره.
موفق باشید.

memol_nh
سه شنبه 09 تیر 1388, 12:43 عصر
چرا آخه؟یعنی هیچ راهی نداره؟:ناراحت::گریه:

memol_nh
سه شنبه 09 تیر 1388, 18:24 عصر
کسي نبود به دادمن برسه؟:ناراحت::عصبانی++:بابا system32

Open-Source
سه شنبه 09 تیر 1388, 19:25 عصر
دوست عزیز ، اصلا یه ویندور هست و یه دونه system32 .
کلا اگه dll های system32 نباشند برنامه شما اجرا نمیشه.
سیستم عامل خیلی سفت و سخت از این system32 حفاظت میکنه.

کار شما مثل این میمونه که مثلا شما روی زمین هستی و بخوای با یه کلنگ زمین رو داغون کنی.:لبخند:

اگه شما خیلی دوست داری این system32 رو پاک کنی از بوت بیا بالا و این کار رو بکن.

memol_nh
سه شنبه 09 تیر 1388, 19:34 عصر
سلام دوست عزيز

راستش من اين برنامه رو براي استادم ميخوام ولي اينطور که از صحبتهاي شما دوستان بر مياد دارم دنبال فرستادم دنبال نخود سياه يعني نميشه زماني که سيستم عامل در حال کار پروسس فايلهاي system 32
رو متوقف کرد و بعد پاکشون کرد ؟

Open-Source
چهارشنبه 10 تیر 1388, 09:47 صبح
سلام دوست عزيز

راستش من اين برنامه رو براي استادم ميخوام ولي اينطور که از صحبتهاي شما دوستان بر مياد دارم دنبال فرستادم دنبال نخود سياه يعني نميشه زماني که سيستم عامل در حال کار پروسس فايلهاي system 32
رو متوقف کرد و بعد پاکشون کرد ؟

ای قربون آدم چیز فهم.:چشمک:

آخه وقتی برنامه خود شما وابسته به سیستم عامل و همین فایل های توی system32 هستش ، که این کار رو نمیشه انجام داد

memol_nh
چهارشنبه 10 تیر 1388, 10:59 صبح
مزسی دوست من از توجهتون. :چشمک::تشویق:

h_r_sh
جمعه 12 تیر 1388, 03:28 صبح

خيلي عجيبه كه مهم نباشه چه بلايي بر سر سيستم عامل بياد. شما قصد داريد يه ويروس طراحي كنيد؟

system32
جمعه 12 تیر 1388, 05:16 صبح
به حق چیزهای نشنیده. ببین این ها هم کلی تعجب کردند!!!!!!!!!!!!!!!!

:متعجب::متعجب::متعجب::متعجب:: تعجب::متعجب::متعجب::متعجب::م عجب::متعجب::متعجب::متعجب::مت جب::متعجب::متعجب::متعجب::متع ب::متعجب::متعجب::متعجب::متعج ::متعجب::متعجب::متعجب::متعجب: :متعجب::متعجب:

Mahdi.Kiani
جمعه 12 تیر 1388, 08:58 صبح
سلام
کلا تاپیک فاقد محتوا !!!
کاربر محترم @memol_nh (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=107781)
در صورت تکرار این سوال جریمه و در صورت ادامه از سایت اخراج خواهید شد./
در ضمن در تاپیک هاتون و پست هاتون اینقدر جنگولک بازی با این smily ها در نیاورید./ (کاربر @system32 (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=106060) این موضوع در مورد شما هم صدق می کند)
موفق باشید./