PDA

View Full Version : مشکل در اضافه کردن وب سرویس

Yama12
چهارشنبه 10 تیر 1388, 09:22 صبح
با سلام
من یک وبسرویس درست کردم
حالا میخوام ازش استفاده کنم با یک برنامه ویندوزی
برای این کار باید یک برنامه Windows application ایجاد کنم و بعد از ایجاد در Solution Explorer روی نام پروژه کلیک راست کنم و گزینه Add web reference رو بزنم و ادامه ماجرا...
اما وقتی من روی پروژم کلیک راست میکنم Add web reference وجود نداره!!!
من از VS.NET 2008 استفاده می کنم اما در 2005 درست کار می کنه!!!
لطفا راهنماییم کنین

Yama12
پنج شنبه 11 تیر 1388, 09:53 صبح
یعنی کسی نیست که جواب من رو بده؟؟!!!!

Yama12
جمعه 12 تیر 1388, 20:02 عصر
ای بابا کسی اینجا یعنی 2008 کار نکرده یا اینکه تاپیک من رو کسی ندیده که جوابی نرسیده؟؟!!!
من خیلی گیرم

vandermond
جمعه 12 تیر 1388, 20:51 عصر
مگه نميشه از همون Add Refrence بري و فايلت رو انتخاب كني و Add كني و ادامه ماجرا...
اگه نميشه خب ببخشيد. من خودم تا حالا اين كار رو نكردم ولي فكر ميكنم همينطوري ميشه.

Yama12
شنبه 13 تیر 1388, 10:12 صبح
اگر می شد که من دیگه این تاپیک رو نمی زدم ، بازم از توجهتون ممنون

Yama12
شنبه 13 تیر 1388, 19:23 عصر
ای بابا
من خیلی گیرم
پروژم الان به خاطر این قضیه رو هواست
کمک!!

Yama12
یک شنبه 14 تیر 1388, 10:07 صبح
تا الان 60 تا بازدید داشته اما 1 جواب هم نداشتم!!!:عصبانی++:
اگر کسی با 2008 کار نمی کنه یا اطلاعی نداره بگه که من فکر دیگه ای بکنم!!

Yama12
یک شنبه 14 تیر 1388, 10:45 صبح
پدیده جدیدی که تو این سایت رخ داد اینه که به خاطر عدم پاسخ ، آدم به خود کفایی می رسه!!!
جواب سوال خودم برای افرادی که مثله من سر 1 سوال ساده گیر میکنن

ابتدا روی نام پروژه در Solution Explorer کلیک راست کرده و گزینه Add Service Reference را انتخاب کرده تا صفحه ای باز شود سپس از پایین صفحه کلید Advance را انتخاب کنید تا صفحه Service Reference Setting باز شود، حال در قسمت پایین صفحه یعنی Compatibility روی دکمه Add web reference کلیک کنید تا صفحه Add web Reference مورد نظر باز شود حال وب سرویس را در این قسمت میتوان اضافه کرد

modern_payam
جمعه 18 شهریور 1390, 17:50 عصر
واقعا ممنون Yama12 خود کفایی تو باعث شد من هم که یک هفته پروژه به خاطر این مشکل که مانند مشکل تو بود در نشناختن وب سرویس 1 ماه به عقب بیافتد.ولی الان حل شد

مرسی خیلی ممنون
liyanipayam@gmail.com خوشحال می شوم با شما در ارتباط باشم.:بوس:

Yama12
شنبه 19 شهریور 1390, 08:49 صبح
سلام
این تاپیک برای تیر 88 هست... اون موقع این سایت روزای خوبشو می گذروند....
الان که 90 هست واقعا اگه خودکفا نباشی تو این سایت به هیچ جا نمی رسی... !!!!!

ma.darklight
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 12:06 عصر
آقا دمت گرم
مونده بودم نمی دوستم چیکار کنم

dharmaa
سه شنبه 14 آبان 1392, 19:06 عصر
پدیده جدیدی که تو این سایت رخ داد اینه که به خاطر عدم پاسخ ، آدم به خود کفایی می رسه!!!
جواب سوال خودم برای افرادی که مثله من سر 1 سوال ساده گیر میکنن

ابتدا روی نام پروژه در Solution Explorer کلیک راست کرده و گزینه Add Service Reference را انتخاب کرده تا صفحه ای باز شود سپس از پایین صفحه کلید Advance را انتخاب کنید تا صفحه Service Reference Setting باز شود، حال در قسمت پایین صفحه یعنی Compatibility روی دکمه Add web reference کلیک کنید تا صفحه Add web Reference مورد نظر باز شود حال وب سرویس را در این قسمت میتوان اضافه کرد
سلام دوست گرامی
منم اومدم به سهم خودم ازتون تشکر کنم .خیلی کمکم کرد. مشکل من این بود که روی دکمهAdd web reference کلیک نمیکردم .
یه دنیا ممنون:تشویق: