PDA

View Full Version : سوال: 2خط پائینتر از خط فعلی در فایل txt.

mzalireza
چهارشنبه 10 تیر 1388, 15:43 عصر
سلام،
1-چرا وقتیکه میخواهیم تو یه فایل txt. یه عبارتی رو چند خط پائینتر بنویسیم دستور n\n\ کار نمیکنه باید بجاش نوشت: n\r\n\r\ ؟

sw6.WriteLine("\r\n\r\n RESULTS");

2-بچه ها من قسمتی از کدمو در این قسمت نوشتم که ترتیب حروفش بهم ریخت.
شما با چه ابزاری اونو داخل یه Box مینویسین؟

:افسرده::افسرده::افسرده::افس ده:

-------------------------------------------------------------------------------------------------
ممنون

mzalireza
شنبه 13 تیر 1388, 14:35 عصر
؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟

Yasersadegh
شنبه 13 تیر 1388, 14:37 عصر
سلام دوست عزيز

-بچه ها من قسمتی از کدمو در این قسمت نوشتم که ترتیب حروفش بهم ریخت.
شما با چه ابزاری اونو داخل یه Box مینویسین؟
دوست عزيز تويه نوار ابزار يه ابزار به اسم code با علامت # قرار داره كه كدتون رو بين اون بنويسيد!!

-چرا وقتیکه میخواهیم تو یه فایل txt. یه عبارتی رو چند خط پائینتر بنویسیم دستور n\n\ کار نمیکنه باید بجاش نوشت: n\r\n\r\ ؟
خوب دوست عزيز برايه رفتن به خط بعدي در يك فايل بايد از كدهاي اسكي 10 و 13 استفاده كرد كه كد 10 مكان نمارا به ابتداي سطر برده و كد 13 مكان نما را به سطر بعد منتقل مي كند.(يا بلعكس:چشمک:) كه به جاي كدها مي توان از r\ به جاي كد 10 و n\ به جاي كد 13 استفاده كرد.
موفق باشيد:لبخندساده:

mzalireza
دوشنبه 15 تیر 1388, 09:16 صبح
سلام دوست عزيز
دوست عزيز تويه نوار ابزار يه ابزار به اسم code با علامت # قرار داره كه كدتون رو بين اون بنويسيد!!
خوب دوست عزيز برايه رفتن به خط بعدي در يك فايل بايد از كدهاي اسكي 10 و 13 استفاده كرد كه كد 10 مكان نمارا به ابتداي سطر برده و كد 13 مكان نما را به سطر بعد منتقل مي كند.(يا بلعكس:چشمک:) كه به جاي كدها مي توان از r\ به جاي كد 10 و n\ به جاي كد 13 استفاده كرد.
موفق باشيد:لبخندساده:

خب دقیقاً مشکل من هم همینه که چرا با دستور n\n\ مکان نما رو به 2خط پایینتر نمیبره. البته توی Console جواب میده! چرا؟

راه دیگه ای نداره که مثلا اگه بخوام 10 خط پائینتر برم یه جورایی 10تا n\r\ ننوسیسم؟

Tnx

Xcalivorse
دوشنبه 15 تیر 1388, 11:33 صبح
براي درك راحت تر يك نمونه براتون آماده كردم. دانلودش كنين.