PDA

View Full Version : فروشگاه اینترنتی و شبکه شتاب

bahar_engineer
پنج شنبه 11 تیر 1388, 12:11 عصر
سلام

می خوام یه فروشگاه اینترنتی بسازم ... که به شبکه شتاب وصل بشه اما تاپیک هایی که دیدم خیلی سخت بودن:افسرده:

می شه یه راه ساده تر بهم بگین ؟

کلی گیج شدم که بالاخره این اکانتی که از بانک می گیریم اصلاً از کدوم بانک ؟ مگه شتاب توی همه بانک ها فعال نیست؟؟ تعداد بانک هایی که به شتاب وصلند زیاده من چطور از همه اونها اکانت بگیرم؟؟ نمی خوام سایت محدود به یه بانک باشه

به هر حال هر لینکی ، پیشنهادی ، نمونه ای یا هر چیز دیگه ای که می تونه کمک بکنه بذارین ممنون می شم

در ضمن بانکم اکسسه ...

raravaice
پنج شنبه 11 تیر 1388, 14:16 عصر
چند نکته :

حتما از SQL Server یا MySql استفاده کن
سیستم شتاب یکی هست ولی در قسمت پرداخت الکترونیکی هر بانکی ساز خوش رو میزنه و در انتها باید با دعا و توکل به خدا مطمئن بشی که سرویس داده بشه و مشتری زنگ نزنه به شما بد و بیراه بگه که پول من کم شده ولی شما قبول نکردین و اینکه مشتری باید یک ماه تمام در صفوف مختلف بانک به دنبال تایید این پرداخت باشه و .....
برای استفاده از چنین سرویسی حتما باید از طزیق یک شرکت یا جواز کسب اقدام کنید، این سرویس به شخص داده نمیشه.
بعد از مرحله پرداخت تازه قرار هست که با اداره محترم پست سر و کله زده بشه، پس حداقل سعی کنید که خدمات ارائه کنید نه محصول.

حالا با در نظر گرفتن تمام سختیهای و مشکلات فوق و همچنین حجم درآمدی که شما میتونید از این طریق داشته باشید که به جرات میتونم بگم بسیار ناچیز هست پیشنهاد آخر را ارئه میکنم :
فروشگاه اینترنتی و کلا تجارت الکترونیکی محدود به زبان فارسی و ایران را فراموش کنید البته اگر به دنبال تجارت هستید ولی برای کسب تجربه خوبه :)

موفق باشید

iman_22a
پنج شنبه 11 تیر 1388, 14:34 عصر
سیستم شتاب یکی هست ولی در قسمت پرداخت الکترونیکی هر بانکی ساز خوش رو میزنه و در انتها باید با دعا و توکل به خدا مطمئن بشی که سرویس داده بشه و مشتری زنگ نزنه به شما بد و بیراه بگه که پول من کم شده ولی شما قبول نکردین و اینکه مشتری باید یک ماه تمام در صفوف مختلف بانک به دنبال تایید این پرداخت باشه و .....

من خرید اینترنتی خیلی انجام میدم و تقریبا هر 2 روز یکبار از طریق اینترنت (با ملت کارت) پول پرداخت می کنم . از سرویس پرداخت اینترنتی بانک سامان واقعا راضی هستم . توی مراحل انجام تراکنش ، پیش اومده که خطا ایجاد شده باشه . اما هیچگاه مبلغی این وسط اشتباهی جابجا نشده .

احمد سامعی
پنج شنبه 11 تیر 1388, 14:35 عصر
سلام
نكات اصلي كه گفته شد
اما فقط محض اطلاع تا جايي كه من مي دونم اگر با بانك سامان قرارداد ببندي سامانه پرداختش كارت همه بانك ها رو قبول مي كنه تا الآن كه اينجوري بوده بعد شايد تغيير كنه

bahar_engineer
پنج شنبه 11 تیر 1388, 15:07 عصر
ممنون از همگی اما من این سایت رو برای شرکت آرین ساختم ... تولید و توزیع بازی های رایانه ای

حتماً لازمه که بازی ها رو از طریق اینترنت هم بتونن توزیع کنن و به فروش برسونن

اما جناب مدیر سایت شما که منو ترسوندین.. بار اوله که می خوام با شتاب کار کنم

به هر حال از راهنمایی هاتون ممنون

اما خیلی کلی بود اگه ممکنه مراحل رو برام توضیح بدین از طریق همون بانک سامان

raravaice
پنج شنبه 11 تیر 1388, 15:14 عصر
اما جناب مدیر سایت شما که منو ترسوندین
هدف بیشتر بیان واقعیت بود نه دلسرد کردن شما :)

اما خیلی کلی بود اگه ممکنه مراحل رو برام توضیح بدین

مرحله خاصی و جزئیات بیشتری نداره کافی هست که شما قرار داد را ببندید و اطلاعات لازم + Api و webservice و نمونه کد را از بانک دریافت کنید

موفق باشید