PDA

View Full Version : مشکل در قفل گذاری برای برنامه

parsiyan_mohsen
پنج شنبه 11 تیر 1388, 12:04 عصر
سلام دوستان؛
من رو برنامه ای که درست کردم یه قفل نرم افزاری گذاشتم به این صورت که برنامه بعد از 14 روز متوقف میشه و اگر برنامه رو ثبت کنه این قفل باز میشه، حالا سؤالم اینه که اگر کاربر روز سیزدهم بیاد از بانک اطلاعاتی یه کپی بگیره و بعد از 14 روز برنامه رو remove کنه و دوباره نصب کنه و بیاد بانک اطلاعاتی رو restore کنه که به راحتی می تونه با این قفل کنار بیاد. حالا شما عزیزان چه راهی رو به من پیشنهاد می دین؟؟؟!!!!!!!!!!!!
خواهش می کنم کمکم کنید.:ناراحت::ناراحت::متعجب:: عصبانی++:

irprogramming
پنج شنبه 11 تیر 1388, 12:26 عصر
برای ساخت دیتا بیس از SQL استفاده کردی یا Access؟

parsiyan_mohsen
پنج شنبه 11 تیر 1388, 12:31 عصر
از access استفاده کردم، حالا چیکار کنم؟:ناراحت:

مهران رسا
پنج شنبه 11 تیر 1388, 13:11 عصر
معمولاً روش های این مدلی به راحتی قابل دور زدن هستن . شما باید ترتیبی بدید که کاربر بعد از 14 روز مجبور بشه فایل exe رو تغییر بده نه اینکه فقط یه کدی وارد کنه و به قول خودتون خیلی راحت هم بتونه دیتابیس و Restore کنه . هر چند شما می تونید Database رو در پوشه ها سیستمی مخفی کنید ولی بازهم از نظر امنیتی مشکل داره .

parsiyan_mohsen
پنج شنبه 11 تیر 1388, 13:18 عصر
من منظورتونو از تغییر فایل exe نفهمیدم!!! بیشتر توضیح بدبد. چطوری می تونم این کار رو انجام بدم که بعد از 14 روز فایل exe رو تغییر بده؟ نمی فهمم !!! یه مثالی یه نمونه ای یا یه توضیح کلی بدید لطفاً...
خواهش میکنم دوست عزیز

parsiyan_mohsen
پنج شنبه 11 تیر 1388, 20:15 عصر
اساتید لطفاً کمک کنید... من منتظرم یه راهنمایی بکنین...؟؟؟!!!!!!!

tdkhakpur
پنج شنبه 11 تیر 1388, 20:44 عصر
سلام
خوب شما سعی کنید یک کد به عنوان مشخصه برای برنامه در دیتا بیس ذخیره کنید بطوری که هنگام نصب این کد بظورت تصادفی در دیتا بیس ذخیره شود تا با نصب مجدد و بررسی این کد مانع استفاده از دیتابیس در برنامه شوید.
ولی قرار دادن این کد در فیلد مخصوص باید به شرط خالی بودن این فیلد باشد تا اجرای نصب مجدد - در این فیلد تغییرات جدید را اعمال نکند.