PDA

View Full Version : wamp

queen-mm
جمعه 12 تیر 1388, 00:26 صبح
سلام دوستان
دو فلدري كه موقع نصب wamp توي فلدر www نصب مي شن(phpmyadmin,sqlitemanager)كارشون چيه؟
چون من كه نصب كردم اين دو فلدر نبودن.و فايلهايي كه تويwww ذخيره مي كنم روي localhost ديده نمي شن.:عصبانی:

(البته من تازه واردم:لبخند: اگه جاي اين سوال اينجا نيست لطفا راهنمايي كنين.)

امیـرحسین
جمعه 12 تیر 1388, 01:08 صبح
سلام
این دو تا فولدر تو www نبیاد باشند! اینا واسه فایلهای برنامه هاشونه و فکر کنم تو wamp/bin باید باشند.

اینکه فایلها رو نمیبینی، یعنی چی؟ بیشتر توضیح بده.

queen-mm
جمعه 12 تیر 1388, 09:36 صبح
خود من قبلا چك نكرده بودم بايد اين دو فلدر توي www باشن يا نه.ولي مي دونستم يه همچين چيزي هست.حالا هر كدي رو كه مي نويسم و توي www ذخيره مي كنم قاعدتا بايد روي localhost ديده بشن ولي اينطور نمي شه و مي گه هيچ فايلي داخل www نيست.
ضمنا من تويwamp فلدر bin ندارم!

rasoolgh1
جمعه 12 تیر 1388, 11:30 صبح
سلام
دوست من وقتی که wamp رو نصب می کنی یه آیکن بغل ساعت میاد به به صورت
یک نیم دایره هست با کلیک بر روی اون می تونی از سرویس ها استفاده کنی .
فقط هواست باشه او نیم دایره کاملان سفید باشه که نشونه کامل نصب شدن واجرای کامل لونه
در ضمن از همون جا به همه جا ها دسترسی داری
بازم سوال داشتس و مشکل حل نشد خبر کن:متفکر:

queen-mm
شنبه 13 تیر 1388, 09:06 صبح
بزارين من بگم چي كار مي كنم.من wamp رو نصب مي كنم.اين آيكن كنار ساعت هم مياد.و كامل هست.حالا من هر اسكريپت php كه توي فلدر www ذخيره مي كنم.قاعدتا بايد روي localhost ديده شه.ولي تنها چيزي كه نشون داده مي شه اينه كه شما هيچ پروژه اي ندارين و بايد يه پروژه اي توي www ذخيره كنين.حالا به نظرتون مشكل از كجاس؟نمي دونم شايد اصلا روش من اشتباهه.مي شه بگين شما چه طور با wamp كار مي كنين؟

queen-mm
شنبه 13 تیر 1388, 19:35 عصر
دوستان كسي نيست كمكم كنه.

mostafa8266
شنبه 13 تیر 1388, 20:09 عصر
دوست عزیز،وقتی شما تو مرورگرت localhost رو میزنی فقط folder هایی که تو www هست نشون میده اگه فایلی رو می خوای اجرا کنی باید اسمش رو در انتهای آدرس بنویسی(localhost/myfile.php)

queen-mm
شنبه 13 تیر 1388, 21:33 عصر
دوست عزیز،وقتی شما تو مرورگرت localhost رو میزنی فقط folder هایی که تو www هست نشون میده اگه فایلی رو می خوای اجرا کنی باید اسمش رو در انتهای آدرس بنویسی(localhost/myfile.php)

منم مشكلم همينه.:عصبانی++:من فلدر دارم ولي روي localhost نشون نمي ده.به نظرتون مشكل از كجاس؟

mostafa8266
شنبه 13 تیر 1388, 23:14 عصر
ضمنا من تويwamp فلدر bin ندارم!

منم مشكلم همينه.:عصبانی++:من فلدر دارم ولي روي localhost نشون نمي ده.به نظرتون مشكل از كجاس؟
ورژن wamp چیه؟نمیشه bin نداشته باشی!!!
تنظیماتش رو عوض کردی؟

queen-mm
یک شنبه 14 تیر 1388, 10:06 صبح
ورژن wamp چیه؟نمیشه bin نداشته باشی!!!
تنظیماتش رو عوض کردی؟

واقعا تشكر دوست عزيز.مشكلم حل شد.چون مدتي بود php كار نميكردم.اديتورشو نداشتم.واسه همين با notpad مي نوشتم.:لبخند:دقت نميكردم كه بايد با پسوند php ذخيره كنم.من از اين متوجه شدم:

(localhost/myfile.php)

ضمنا من bin ندارم.Wamp5 رو نصب كردم.چند بارم نصب كردم.ولي نداره.
اين مشكل كوچيك چند روز معطلم كرد.:اشتباه: