PDA

View Full Version : سوال: نصب fast report

دکمه64
جمعه 12 تیر 1388, 01:01 صبح
سلام لطفا در مورد قسمتهای مختلف شکل زیر ( مخصوصا کادر آخر ) توضیحی به من بدین ،
چون من نمی تونم اون رو نصب کنم ؟
چطوری باید تنظیمات این قسمت رو انجام بدم؟
ممنونم.

http://upload.iranblog.com/6/1278120798.jpg

Nima NT
جمعه 12 تیر 1388, 01:29 صبح
در بخش اول ( از بالا یکی یکی میام پائین ) گزینه دلفی که روی سیستم نصب دارید رو انتخاب کنید.
در بخش دوم حالت پیش فرض استاندارد رو انتخاب کنید.
در بخش سوم حالت پیش فرض رو انتخاب کنید ( همونی که در شکل نشون داده شده ).
در قسمت چهارم اول از لیست زبانها زبان فارسی رو انتخاب کنید و بعد از انتخاب گزینه Recompile all Packages روی کلید Compile کلیک کنید تا مراحل کار تموم شه.
بعد از این با توجه به انتخاب ورژن دلفی در مسیر fast Report پوشه ای به نام libD7 یا LibDX که X ورژن دلفی شما هست ایجاد میشه.
اول مسیر این پوشه رو به library ها در دلفی اضافه کنید و بعد از اون یکی یکی فایلهای Package رو که عبارت ورژن دلفی شما رو در آخرشون دارن با دلفی بازکنید و گزینه Compile و بعد install رو بزنید , اگر به بعضی هاشون هم خطا داد ازش منصرف بشین.
در مورد اضافه کردن آدرس پوشه مذکور در بخش library های دلفی حتما" زیر شاخه ها رو هم add کنید و البته Package های موجود در اون پوشه ها رو هم در دلفی فراخوانی کرده و نصب کنید.
نمیدونم چقدر مفید بود ولی امیدوارم بتونید نصبش کنید.

davodsharif
جمعه 12 تیر 1388, 09:33 صبح
سلام :
يك نسخه از اين برنامه هست كه راحت نصب ميشه . هيچ زحمتي براي نصب نبايد بكشي . emailet رو بده تا برات بفرستم .

Hsimple11
جمعه 12 تیر 1388, 17:59 عصر
آموزش نصب FR رو که آقای احدی قبلا گذاشته بودند مگه نه؟!

دکمه64
یک شنبه 14 تیر 1388, 00:13 صبح
آموزش نصب FR رو که آقای احدی قبلا گذاشته بودند مگه نه؟!

اون آموزش مربوط به ورژنی پایینتر (fast report 1.02)بود .
در این ورژن جدیدتر(fast report 1.04) کادر آخری (Select path to FIB bpl files) اضافه شده، که نمی دونم باید چی کار کنم؟

hp1361
یک شنبه 14 تیر 1388, 23:31 عصر
سلام

دوست عزیز اونها که رادیو باتن هستند و حتما احتیاج نیست که تک تک اونها رو انتخاب کنی و کامپایل کنی!

شما فقط نسخه دلفی ات رو انتخاب کن ورژن فست ریپورت هم بزار رو اینترپرایز و گزینه ی Recompile all package رو بزن و نصبش در دلفی هم که مثل قبلی هاست .

موفق باشی