PDA

View Full Version : سوال: مشکل اساسی در ساخت برنامه Caller ID

parsiyan_mohsen
جمعه 12 تیر 1388, 16:16 عصر
سلام دوستان ؛
چطوری میشه برنامه ای رو نوشت که وقتی مثلاً یه کامپیوتر مجهز به مودم Caller ID هست.
اگر یه نفر زنگ بزنه شمارش توی تکست برنامه ظاهر بشه؟ کسی نمونه سورسی نداره؟
اگه میشه بگید چطوری باید درست کنم.
لطفاً اگه کسی می تونه کمکم کنه حتماً این کار رو انجام بده چون شدیداً نیاز دارم...

parsiyan_mohsen
جمعه 12 تیر 1388, 17:34 عصر
دوستان من منتظرم لطفاً کمک کنید:ناراحت:

aryasoft2872
جمعه 12 تیر 1388, 17:34 عصر
تو سایت kasbarg جستجو کن KDTELE نتایج جالبی گیرت می آد.

parsiyan_mohsen
جمعه 12 تیر 1388, 17:51 عصر
نتونستم چیزی پیدا کنم. لطفاً کمک کنید...

vbhamed
شنبه 13 تیر 1388, 05:32 صبح
سلام

استفاده از كالر آي دي مودم فايده اي نداره چون در 90 درصد موارد با سيستم مخابرات سازگار نيست
بايد از دستگاههاي كالر آي دي استفاده كنيد

تو سايت جستجو كنيد، مطلب هست

Tasiyan
شنبه 13 تیر 1388, 08:27 صبح
استفاده از كالر آي دي مودم فايده اي نداره چون در 90 درصد موارد با سيست مخابرات سازگار نيست
ولی من با KDTele کار میکنم و اکثرا هم مشکل کالر آید ی ندارم

aryasoft2872
شنبه 13 تیر 1388, 09:58 صبح
خوب باهوش من که می گم kdtele جستجو کن یه ک ر ک هم بقلش بنویس دیگه
فک کنم تو devlopercenter بود که راجع بهش نوشته بود

parsiyan_mohsen
شنبه 13 تیر 1388, 12:16 عصر
یه نفر این کامپوننت رو واسم همراه با آموزشش در رابطه با سؤالم می زاره؟ ممنون می شم. خواهش می کنم کمک کنید.

vbhamed
شنبه 20 تیر 1388, 23:21 عصر
ولی من با KDTele کار میکنم و اکثرا هم مشکل کالر آیدی ندارم

منظور KDTELE يا كامپوننت ديگه اي نيست
كالر آي دي 90 درصد مودم ها US Version هست و با سيستم مخابرات ايران سازگار نيست
شما هم جزء اون 10 در صد هستي

تازه چه فايده داره كه برنامت حتي در 10 درصد موارد كار نكنه ؟

baidin
شنبه 20 تیر 1388, 23:40 عصر
یه نفر این کامپوننت رو واسم همراه با آموزشش در رابطه با سؤالم می زاره؟ ممنون می شم. خواهش می کنم کمک کنید.

دوست عزيز وقتي ميگيري همراه آن سمپل هايي از زبان هاي ويبي و سي شارپ و .. داره كه خيلي مناسب ميباشد و نيازي به آموزش و سمپل اضافي نداره

kasmaii61
یک شنبه 21 تیر 1388, 16:29 عصر
سلام دوستان ؛
چطوری میشه برنامه ای رو نوشت که وقتی مثلاً یه کامپیوتر مجهز به مودم Caller ID هست.
اگر یه نفر زنگ بزنه شمارش توی تکست برنامه ظاهر بشه؟ کسی نمونه سورسی نداره؟
اگه میشه بگید چطوری باید درست کنم.
لطفاً اگه کسی می تونه کمکم کنه حتماً این کار رو انجام بده چون شدیداً نیاز دارم...
دوست عزیز من کامپوننت Tapiex رو پیشنهاد می کنم باهاش کار کردم و امکانات فوق العاده ای داره و خیلی بهتر از سایر کامپوننت هاست، پکیجش رو که نصب کنید تو Sample هاش اصلا این برنامه ای که شما می خوای رو حاضر و آماده داره فقط یه مقدار پیدا کردن ک ر ک ش مشکله که اونم اگه بگردی پیدا میشه در عوض امکاناتش واقعا بی نظیره. اینم لینک دانلودش از سایت سازنده زحمت ک ر ک شم با خودت :

TAPIEx ActiveX Control Package (http://www.tapiex.com/down.php?file=TAPIEx_Setup.exe)
http://www.tapiex.com/download.htm

یه چیزه دیگه هم هست که دوستان بهش اشاره کردن اونم بحث مودمه. کمتر مودم هایی پیدا میشن که Caller ID رو تو ایران ساپورت کنن ولی اگه بگردی اونم می تونی پیدا کنی(من یه مارکش رو بازار رضا تهران خریدم) ولی اگه برنامه تجاری داره می نویسی بهتره از دستگاههای Caller ID استفاده کنی.