PDA

View Full Version : سوال: مشکل در کپی فایلهای پروژه asp(لطفا کمکم کنید)

minamorsali
جمعه 12 تیر 1388, 21:15 عصر
سلام
من یه مشکلی با asp.net داشتم. وقتی پروژه ایجاد می کنم همه فایلها در فولدر مورد نظر من ذخیره میشه بجز فایل solution که در فولدر ویژوال استادیو در مای داکیومنت ذخیره میشه.
حالا من وقتی می خوام پروژه مو روی سی دی رایت کنم، که به استاد نشون بدم یا برای رفع اشکالاتش به افراد دیگه نشون بدم، سولوشن جدا و بقیه فایلها رو جدا روی سی دی مجبورم بریزم و وقتی سی دی رو در کامپیوتر دیگری اجرا می کنم دات نت بهم ارور میده که بعضی از فایلها move شده یا دیلیت شده.
من چه کار باید بکنم؟
ببخشید اگه سوالم زیادی ابتداییه ولی لطفا کمکم کنید.
متشکرم

vandermond
جمعه 12 تیر 1388, 21:30 عصر
همه فایلها در فولدر مورد نظر من ذخیره میشه بجز فایل solution که در فولدر ویژوال استادیو در مای داکیومنت ذخیره میشه.
متشکرم
مگه ميشه!!!.
وقتي پروژه رو ايجاد ميكنيد يك آدرس ميگيره و همه فايل ها رو تو همون پوشه ميريزه.
اگه قبل از رايت فايل solution (كه من دقيقا نميدونم به كدوم فايل ميگيد) رو كپي كنيد تو پوشه مورد نظر چي؟؟؟ (ممكنه يه خورده آدرسا بهم بريزه كه ميتونيد اونا رو دستي درست كنيد اگه واقعا مشكل اينقدر غيرقابل حل هستش)

iman_22a
جمعه 12 تیر 1388, 22:20 عصر
سلام . فایل ولوشن رو که پسوند sln داره با Notepad باز کنین و مسیر فایل رو همونطور که دوست دارین ذخیره کنین .

یا

فایل Sln رو پاک کنین و پروژه رو از محلی که کپی کردین باز کنین ( با Open Website ) و وقتی پروژه باز شد ، یه سولوشن جدید ایجاد میشه که معمولا همنام با پروژه خودتون می تونین هرجا دوست دارین Save کنین .

موفق باشید