PDA

View Full Version : سوال: چرارویدادکلیک توی ieکار نمیکنه؟

black_hole
شنبه 13 تیر 1388, 10:51 صبح
من توی سایتم دکمه هایی asp:ImageButton دارم که رویداد کلیک را برایشان نوشتم . این کد در فایرفاکس مشکلی نداره ولی تو ie اصلا اجرا نمیشه.
میشه راهنمایی کنید .خیلی ضروریه.:عصبانی++:

iman_22a
شنبه 13 تیر 1388, 14:44 عصر
صفحه PostBack میشه یا نه ؟ توی بقیه پروژه هاتون چطوره ؟ امتحان کردین ؟!

kamrannazari
شنبه 13 تیر 1388, 20:13 عصر
چون جاوا اسكريپ روي اون فعال نشده به منوي
Tools->Internet options->Security->
بعد به صورت ساده security يا همون امنيت رو روي medium يا متوسط قرار بده اگر هم مي خواي مي توني از طريق كليد custom اونو دستي فعال كني

iman_22a
شنبه 13 تیر 1388, 21:49 عصر
چون جاوا اسكريپ روي اون فعال نشده به منوي
Tools->Internet options->Security->
بعد به صورت ساده security يا همون امنيت رو روي medium يا متوسط قرار بده اگر هم مي خواي مي توني از طريق كليد custom اونو دستي فعال كني

حتی ممکنه فعال شده باشه ولی جاوا اسکریپت اون مشکل داشته باشه . یادمه پارسال همچنین مشکلی توی اینترنت اکسپلورر داشتم و فکر کنم با نصب Java Vitual Machine مشکل حل شد یا با ورژن جدید ترش (1.5 یا 1.6 به بعد یا jre-6u1-windows-i586-p.exe )

black_hole
دوشنبه 15 تیر 1388, 14:02 عصر
ممنون از راهنماییهاتون.
درمورد security در ie اینو تست کرده بودم جواب نداد.
در مورد اسکریپت هم متاسفانه متوجه نشدم منظورتون چی هست.
میشه بیشتر راهنمایی کنید که من چطور این مشکل رو حل کنم.
با تشکر

the Dead
دوشنبه 15 تیر 1388, 14:17 عصر
ممنون از راهنماییهاتون.
درمورد security در ie اینو تست کرده بودم جواب نداد.
در مورد اسکریپت هم متاسفانه متوجه نشدم منظورتون چی هست.
میشه بیشتر راهنمایی کنید که من چطور این مشکل رو حل کنم.
با تشکر
http://java.com/en/download/manual.jsp
برو از اينجا يه فايل هست دانلود کن بعد رو سيستمت نصب کن تا بتونی اسکريپت های مشکل دار تو IE را اجرا کنی!

black_hole
دوشنبه 15 تیر 1388, 14:25 عصر
ممنون از لینکتون.
وقتی تو این لینک روی ویندوزیش میزنم برای دانلود این پیغام رو میده :Export Denied
فقط یه سوال ، من این مشکل رو هم روی سایتم که آپ کردم هم دارم . اگر این لینکی که شما دادید رو روی سیستمم نصب کنم و کدهای سایتم رو دوباره آپ کنم مشکل اونجاهم حل میشه؟(منظورم روی اینترنته)
با تشکر فراوان

black_hole
سه شنبه 16 تیر 1388, 10:43 صبح
هیچ راه حلی نیست؟؟

dr.pantagon
سه شنبه 16 تیر 1388, 12:07 عصر
شما VB.NET احتمالا کار می کنید ؟ اگر وبی باشید به احتمال خیلی زیاد رویداد کلیک رو هندل نمی کنید
کلید رو یک بار پاک کنید و دوباره اضافه کنید یا اینکه تو قسمت کند رویداد کلیک رو برای شی خود هندل کنید

black_hole
سه شنبه 16 تیر 1388, 13:48 عصر
من با سی شارپ کار میکنم
کاری که شما گفتید رو هم کردم ولی نشد. درضمن کدهای رویداد در firefox و opera کاملا کار میکنه فقط با ie مشکل داره

iman_22a
سه شنبه 16 تیر 1388, 14:27 عصر
به احتمال زیاد مشکل از خود جاوا هستش (همونی که قبلا برای من هم پیش اومده بود) . جاوا نسخه جدید رو نصب کنید . انشالله که درست میشه .

black_hole
سه شنبه 16 تیر 1388, 14:32 عصر
ممنون از راهنماییتون .
ولی میشه لینک دانلود این جاوا رو بدید. نمیتونم لینک درستش رو پیدا کنم . تو سایت جاوا هم مداو وقتی میخواد دانلود کنه پیغام Export Denided میده.

iman_22a
سه شنبه 16 تیر 1388, 17:46 عصر
ممنون از راهنماییتون .
ولی میشه لینک دانلود این جاوا رو بدید. نمیتونم لینک درستش رو پیدا کنم . تو سایت جاوا هم مداو وقتی میخواد دانلود کنه پیغام Export Denided میده.

از اینجا (http://s69.eu.rapidbaz.com/get/_wIio/java.runtime.environment.6.update.10.zip)بگیر . البته ورژن آخرش نیست . سایت خود جاوا ایراد داره .

kamrannazari
شنبه 20 تیر 1388, 10:14 صبح
البته پيشنهاد مي كنم از كدهايي ستفاده كني كه توي تمام مرورگرها جواب بدن بدون جاوا و غيره مخصوصا اگر ديگه مايكروسافت ie باشه چون اغلب كاربرا از اين مرورگر استفاده مي كنن.
من مدتي افتاده بودم رو دور آژاكس
و هر مشتري كه سايت مي خوايت با آژاكس مي نوشتم قبلش هم كلي براشون تعريف مي دادم كه اله و بله
خلاصه اينكه بعد از يه مدت خيلي كوتاهي داد همشون در اومد كه آقا كاربرا معمولا زنگ مي زنن مي گن نمي تونيم از سايت استفاده كنيم.
من بررسي كردم با چنتا از اينايي كه مي گفتن نمي تونيم از سايت استفاده كنيم صحبت كردم متوجه شدم اغلب از microsoft ie استفاده مي كنن و اغلب امنيت رو رو حداكثر قرار دادن و كدهاي آژاكس لود نمي شن.
براي همين از آژاكس فاصله گرفتم