PDA

View Full Version : ایجاد یک برنامه نصب کننده

ava-rad
یک شنبه 14 تیر 1388, 02:03 صبح
سلام دوستان
من می خوام یه setupبرای برنامه ای که نوشتم با گزینه ی Setup and Deployment ایجاد کنم وقتی یک setup project ایجاد کردم مراحل انجام کار را به این صورت انجام می دهم :

درپنجره ی solution explorer روی نام پروژه کلیک راست کرده و از منوی نمایش داده شده گزینه ی properties را انتخاب می کنم.
در کادر مربوط به properties روی دکمه ی prerequisites کلیک می کنم و در کادر باز شده گزینه ی Microsoft Data Access Components را انتخاب کرده و در هر دو کادر دکمه ی ok را کلیک می کنم.
در سمت چب طراحی روی گزینه یFolder Application کلیک راست کرده و در گزینه ی Add گزینه ی Project Output را انتخاب می کنم کادر Add Project Output Group باز می شود.

حالا مشکل من اینجاست که در این کادرکه باز می شه در قسمت Project و listbox پایین آن و Configuration چیزی نمایش داده نمی شه که من درListBox گزینه ی Primary output را انتخاب کنم و بقیه مراحل را پیش ببرم.
لطفا منو راهنمایی کنید.

alireza1384
یک شنبه 14 تیر 1388, 11:08 صبح
ابتدا برنامه ای را که می خواهی برای آن نصب کننده بسازی ، درمحیط ویژوال باز کن. سپس ازطریق file-- add -- new project یک پروژه ای از نوع set up به برنامه ات اضافه کن. سپس مراحل بعدی را ادامه بده. دراین صورت در قسمت Project OutPutGroup مقادیرموردنظرت را مشاهده خواهی کرد.