PDA

View Full Version : سوال: ایجاد Setup(فایل نصبی) واسه برنامه ی دیتا بیسی

Alt+F4
دوشنبه 15 تیر 1388, 18:54 عصر
می خواستم یه setup واسه نرم افزاری بسازم که با C#2005 و Sqlserver2005 نوشتم.میخواستم که بدون نصب سی شارپ و Sql برنامه اجرا بشه.(فراخوانی Sql رو با کد نوشتم و اینکه تو برنامه ام از Crystal Report استفاده کردم.)
ساختن فایل نصبی رو قبلا با InstallShild و نرم افزارهای دیگه امتحان کردم.ولی نمیدونم چه شکلی میشه که بدون نصب سی شارپ و Sql در کامپیوتر مقصد،فایل نصبی رو ساخت:عصبانی++:.در واقع مشکل من تو Portable کردن نرم افزاره.اگه لطف کنین هر کی میدونه یه توضیح کاملی واسم بده. دم همگی گرم.....:لبخند:

Xcalivorse
دوشنبه 15 تیر 1388, 20:54 عصر
اگر برنامه تون تحت شبكه هست كه راهي به جز نصب SQL روي سرور وجود نداره. در كل بي نياز كزدن برنامه نصب از نصب SQL SERVER داراي مشكلاتي هست كه به درسرش نميارزه.

Alt+F4
سه شنبه 16 تیر 1388, 12:13 عصر
ولی من حتما بایستی برنامه رو به شکل یک Package در بیارم که روی هر سیستمی اجرا بشه.برنامه ی من Windows Application هست.پیشاپیش از نظرات بعدیتون تشکر میکنم

system32
سه شنبه 16 تیر 1388, 12:50 عصر
باید از قسمت Other Project Type پروژه Setup Project را انتخاب کنی. اگه مراحل ساختش رو هم خواستید بگید تا براتون بگم.:چشمک:

Xcalivorse
سه شنبه 16 تیر 1388, 18:29 عصر
اگر برنامه تون زياد با ديتابس درگير نيست و حجم داده هاي انتقالي تون زياد نيست از بانك Access استفاده كنيد. در اين صورت برنامه به سادگي قابل Portable شدن هست.

Alt+F4
سه شنبه 16 تیر 1388, 23:13 عصر
تا اونجایی که من با بخش SetUpکار کردم ،SetUp خود ویژوال استدیو حتی واسه برنامه های عادی هم PortAble نیست چه برسه به برنامه های دیتا بیسی!!!

خدمتتونم عرض کنم که راستشو بخایین من کل برنامه رو نوشتم(البته با اس کیو ال).تقریبا 5000 و خورده ای خطه.خوب تغییرش به Access یه مقدار کار زیادی میخاد. از اون گذشته من میخواستم از ویژگی های اس کیو ال هم استفاده کنم.در کل من با اس کیو ال خیلی راحت ترم.ولی فقط این SetUp ساختنشه که چن سالیه گذاشتتم سر کار :متفکر::عصبانی::چشمک:

اگه دوستان راجع به این مورد منو بیشتر راهنمایی کنن منو یه عمر بنده ی خودشون کردن!!!:لبخندساده:

majidmt
پنج شنبه 18 تیر 1388, 22:35 عصر
دوست عزیز نیازی به نصب کامل sql نیست شما باید sql express را نصب کنید البته اگر برنامه شما تحت شبکه نباشد